Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyszerűen irtózom a barátnőm új hobbijától?

Figyelt kérdés

A barátnőm 28 éves koráig egy totál visszafogott nő volt. Nagyjából egy éve elkezdett megszállottan kondizni heti 3x, az utóbbi fél évben viszont eljött a rémálmom: rábukott a sminkelésre. Több mint 250 000 ft-ot szórt el sminktermékekre, ugyanis ilyen Dior meg Chanel féle luxustermékeket is vásárol. Már simán bemegy dolgozni piros rúzsban. Nekem mindig is rossz véleményem volt az ilyen nőkről, szerintem okos nő nem ilyen hobbit választ magának, belül értékes nő pedig nem a kinézetével akar feltűnősködni. Odáig ment, hogy most kamerát akar venni magának, mert smink tutorialokat akar csinálni youtube-ra angolul. Megkérdeztem tőle, hogy a gimis osztálytársainak, amikor beszélik, hogy ki mire vitte, majd büszkén mondja, hogy lassan 30 évesen arcpingálós videókat töltöget a netre (azért jött, mert most lesz nemsokára az osztálytalálkozója), erre elkezdett bőgni, és rikácsolni velem, amiért nem kért bocsánatot azóta sem, mivel szerinte ő már régóta tűrt, és most "kijött".

Most lehet mondani, hogy keres pénzt, ő dolga, de tényleg én vagyok a szemétláda, mert zavar a konzumidiotizmus, és nem akarom, hogy mindenki a kicicomázott lassan 30 éves nőmre csorgassa a nyálát, mert úgy néz ki mint egy insta/média ribizli.


2020. okt. 13. 16:20
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
94%
ÉS? Kit érdekel, ki mit gondol magáról?
2020. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
94%

Gondold végig, hogy tudnád-e így szeretni. Ha nem, akkor engedd el.


Ha igen, akkor beszélgess el vele arról, hogy mi tetszik neki ebben, mire vágyik, mik a céljai, tudsz-e benne segíteni neki. Hátha jobban megérted és könnyebben elfogadod. Aztán ki tudja, lehet, hogy egy éven belül megunja és abbahagyja.


Amúgy a covid alatt én is elkezdtem sminkelni, meg nagyon csinosan öltözködni a praktikus helyett. Ma korán reggel rohantam be zh-t írni, az első pólóban és farmerban, amit sötétben kirángattam a szekrényből amikor ráébredtem, hogy valószínűleg eddig azért nem öltöztem csinosan, mert nem volt rá időm a sok közösségi programtól, amire mindig rohantam. Most egyszerűen túl sok szabadidőm van.

2020. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
77%
16 Akinek nincsen sajat elete, amivel foglalkozhatna, baratai, akikkel foglalkozhatna, stb, azt minden fszsag erdekli. En sem ertem, mit lehet ezen ennyit porogni.
2020. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
13%

18.


Mindig ezt próbálod sugalmazni, de még mindig messze jársz az igazságtól. Persze, a tömegből mindig könnyű sértéseket/gonosz rágalmakat bekiabálni annak aki nem erősíti ezt a tábort.


17.


A probléma ezzel az, hogy a lejáratják a kifejezést, illetve rosszabb esetben kisajátítják azt. Így is elég sok alapvetően jó dolgot sajátítottak már ki, egyes rétegek vagy hatalmak, elérve, hogy a köztudatban is ez legyen jelen. Sajnos.

2020. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
95%
Okos, belül értékes nő nem ilyen hobbit választ. Tehát őt csak emiatt nézed butának? Ne már... Nem ismerjük a barátnődet, de a sminkelés miatt nem lesz valaki értelmileg kevesebb. Egyébként dolgozik? Mert akkor arra szórja a pénzét, amire akarja. Azért szívesen megnézném, hogy tényleg p*csa lett-e belőle, vagy csak eltúloztad, mert nem bírod a dekoratív nőket.
2020. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
23%

Én megértem a kérdezőt... egy kamerának beszélni a sminkelésről és feltölteni netre... erre kell herdálni a figyelmet, ha bármit mondhatna a világról? Ha valamit mondhatna a világnak, az a smink lenne?

Nézzetek meg pár ilyen videóst, rettenet együgyűek.

Semmiről nem beszélnek, ami jelentene valamit vagy releváns lenne.


Nyilván beszélj vele erről, hogy téged ez miért zavar.

22L

2020. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
15%
Edricus, most igazat adok. Itt nem a válasz hasznosságát pontozzák, hanem azt, hogy a válasz azonos-e az ő véleményükkel. Itt meg bejön az egó...
2020. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
86%

Edricus, itt most nincs igazad.


Negyedikben a Dányi Niki azt hitte, ő a legszebb lány a világon. Nekem nem tetszett a feje. És az, hogy ő mit gondolt saját magáról, az égvilágon SEMMIT nem számított. És hacsak nem csinálnak valami életveszélyeset - mondjuk bolond ember az utcáról besétál a szívsebészetre vagy a Fehér Házba, mert azt hiszi magáról, hogy simán elvégez egy szívműtétet vagy elvezet egy országot -, semmit nem jelent az egész.


Én sem szeretem a youtube-os embereket, és tudod, mit csinálok? Nem nézek youtube-os embereket, és nem is gondolok rájuk. Arra meg, hogy ők mit gondolnak, pláne nem gondolok.


Nekem eddig baromi könnyű volt az életben elkerülni mindent, amit nem akartam látni.

2020. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
91%

"Én megértem a kérdezőt... egy kamerának beszélni a sminkelésről és feltölteni netre... erre kell herdálni a figyelmet, ha bármit mondhatna a világról? Ha valamit mondhatna a világnak, az a smink lenne?"


Youtube-ról megtanultam kötni, és nem érdekelt volna, hogy mi a világnézete a video alá beszélő embernek. Ha valami szánalmasabb, mint a wannabe sminkes, akkor azok a "senkik véleményekkel" emberek.

2020. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny vagy szerintem kérdező. Félsz, hogy mivel most törődik magával, tetszeni fog más pasiknak. De! Ha szeret téged, úgy is veled marad. :)
2020. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!