Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges azért komoly kapcsolat nemdohányzó pasival, ha a nő dohányzik? Vagy csak szintén dohányos fogja elfogadni?

Figyelt kérdés

Összejöttem az egyik kollégámmal, és pár randi után lefeküdtem vele, viszont utána nemsokra rá szakított olyan szöveggel, hogy még nem heverte ki a volt barátnőjét, akivel már hónapok óta szakított, na meg annak van is új pasija, tehát nincs vissza. Ezt a kamu dumát azért nem vettem be.

Nem vagyok se csúnya se kövér, pont inkább vékony kislányos alkatom van, viszont sajnos dohányzom, napi fél-1 doboz közt szívok, és amennyire hallottam a nemdohányzóknak, mint ez a pasi is, elég kellemetlen tud lenni. Rajta is észrevettem, hogy mintha fintorogna a csók után.


Köszi a normális válaszokat, és nem kérek privátot!


2020. okt. 13. 17:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

Lehet nem a dohányzás volt a gond és attól mert kislányos alkatod van még egy pasit se fogsz még.

És igen, az is lehet, hogy őszinte volt.

Én dohányzom, párom nem és nem zavarja, volt 2 nem dohányos exem és nem a cigi miatt ment tönkre.

Ám a legtöbb dohányos igénytelen is ilyen téren. Én benn, kocsiba nem cigizek. Gyakran mosok fogat, rágó. Ruhaim és a hajam se lesz így büdös. A benti cigizést én dohanyosként nem viselem el.

N

2020. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem a cigi miatt volt az undor szerintem , szimplán a szükségleteit elégítette ki..
2020. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem tetszik a kislányos alkat is... :) De a dohányzásról segítenék leszokni. Egyrészt büdös, másrészt pénzkidobás, harmad részt ha bent is csinálod, akkor az egész lakás undorító lesz... ehhez hozzá jön, hogy aszthmás vagyok. :D
2020. okt. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 (:Puszedli :) ***** válasza:
Én nem dohányzom.. De nekem nem kizáró ok a dohányzás ha nem a lakásban csinálja és csak pár szállat szív naponta és a száján nem érzem mert sűrűben mos fogat miatta vagy rágózik. Mert már randitam ilyennel és passzoltunk de más ok miatt meg nem jöttünk össze. De a többi verziója a dohányzásnak gusztustalan szerintem és én sem kezdenék olyan pasival. 23L
2021. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 (:Puszedli :) ***** válasza:

Még a 14es vagyok.


Egy szexet a pasihelyében én is bevállaltam volna az egy alkalom de a járást meg az összze költözés meg ilyeneket nem.

2021. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!