Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem a hétvégén közölte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem a hétvégén közölte, hogy szerelmes valakibe. Hogyan tovább? Innen van még visszaút?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok, a nagyobbik lányunk 3 éves, a kicsi 10 hónapos.

Jól megvoltunk, nem volt itthon hangos szó. Semmi jelét nem láttam ennek.


Erre vasárnap elém állt, hogy úgy érzi, beleszeretett az egyik kolléganőjébe. És hogy muszáj gondolkoznia, ezért szerinte jobb lenne, ha egy időt külön töltenénk, ő legköltözik a szülei nyaralójába. Kérdeztem, hogy meddig, vagy mit szeretne, hogyan tovább, de azt mondta, hogy nem tudja. Szeret engem is, minket is, mi vagyunk a családja, de hogy ez már nem ugyanolyan, mint régen és azt veszi észre, hogy nem akar már annyit itthon lenni, velünk lenni.

Rákérdeztem, hogy megcsalt-e, de arra rögtön nemet mondott, viszont hozzátette, hogy alkalma lett volna rá...


Aki volt ilyesmi, vagy hasonló helyzetben, ott hogy végződött a dolog? Sikerült egymáshoz visszatalálni?

Az aggaszt, hogy kolléganőről van szó, tehát ha el is dönti, hogy velünk marad, nap, mint nap látni fogja és ott lesz, mint "kísértés".



2020. okt. 13. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/127 anonim ***** válasza:
86%
Ennek már annyi.
2020. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/127 anonim ***** válasza:
37%

Az tényleg rossz, hogy kolléganő.

Egyébként megoldható lenne. Foglalkozzatok egymással, ne csak a gyerekekkel, hogy feléledjen a tűz.

2020. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/127 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos ha már kételkedik,és gondolkodni akar nem fog visszamenni sajnalom
2020. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/127 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy foglalkoztunk mindig. Voltak kettesben is programok, nyáron sikerült elutaznunk pár napra a gyerekek nélkül is (nagyszülők segítettek). Ezért is lepett meg ez az egész, mert nem éreztem, hogy bármi problémája, kétsége lenne.
2020. okt. 13. 18:56
 5/127 anonim ***** válasza:
72%

Elképesztő... Hogy eldönti hogy veletek marad-e? Nő vagy tartással, vagy egy felmosórongy?

Tudod mikor adnék lehetőséget őfelségének hogy eldöntse hogy méltóztatik-e maradni vagy sem, miután bejelentette hogy szerelmes.

Ez végtelenül megalázó.

2020. okt. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/127 anonim ***** válasza:
86%
még jó hogy két gyereket is sikerült csinálnia neked mielőtt megunt téged. remélem a fizetése nagyrészét neked ítéli majd a bíróság
2020. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/127 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén el kell beszélgetni hol akadt meg a dolog. Kinek mi hiányzik a kapcsolatból és lehet hogy még helyre lehet hozni a dolgot. De ha már így nyíltan elmondta neked ezt akkor az utolsó pillanatban vagy hogy korrigálni tudjátok a dolgot. Persze, ehhez kell a férjed szándéka is. Ha ez nincs akkor engedd el a kapcsolatot saját egészséged érdekedben.
2020. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/127 anonim ***** válasza:
95%

Nem törnék efölött azonnal pálcát: ha a férjed őszinte és jól tudja kommunikálni az érzéseit, lehet, hogy ez "csak" egy rázós, de megoldható helyzet.


Benne van a pakliban, hogy ez egy fellángolás: lehet nagyon intenzív érzelmi töltete (vagyis azt hiszi, de többnyire nem pont erről van szó),erős fizikai vonzalommal is párosulhat, azonban idővel ez csillapodik és elmúlik.

Ehhez azonban kell az, hogy ő tudatosan akarja ezt _nem_ megélni azzal a másik emberrel, és ehhez fizikai eltávolodás is kellhet.

Vagyis munkahelyváltás és zéró kontakt ebben a helyzetben: mintha hermetikusan elzárná magát azoktól a hatásoktól.


Már egy hónap után is érezhető a változás, ha valóban elkötelezi magát melletted. Persze ez is őrült hosszú idő, ha az ember várni kényszerül, de jobb ötletem nincs.

Becsülendő, hogy nem kezdett viszonyt, hanem tisztel annyira, hogy őszinte veled.

2020. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/127 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon nehéz ebben a helyzetben, (kívülállóként könnyen beszélek) de legyen benned annyi büszkeség, hogy ne alazzon tovább és add ki az útját.


Viszont azt érzem rajtad, Te nagyon szereted, és még akkor is visszaengeded, ha elmegy addig, míg ki nem ábrándul az új csajból. Sajnálom, car helyzet ez, két gyerek után :(

2020. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/127 anonim ***** válasza:
79%
Én a másik oldalon voltam, a férfi ott akarta hagyni a 4 éves kapcsolatát miattam, állítása szerint belém szeretett, csak én nem mertem vele lenni (nekem is van kapcsolatom), mert ha ezt megcsinálja a párjával, akkor velem is meg fogja.. Viszont köztünk lett viszony, ő kb havonta változatta hogy épp kit akar.. Aztán szépen lassan kiszeretett belőlem (mivel engem nagyon idegesített ez a szitu, és folyamatosan beszóltam neki miatta). A lényeg, hogy szereti a párját, de az izgalom az egy ideig mellettem tartotta.. Szóval szerintem maradni fog a te férjed is a biztos háttérnél, csak sajnos előtte lehet hogy végig fog menni a folyamaton a másik nővel.. :(
2020. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!