Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet felismerni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet felismerni hogy egy férfi csak birtokolni akarja a nőt egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. okt. 15. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Hogy FÉRFI.
2020. okt. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Pont, hogy az ilyen nem férfi, hanem egy komplexusos, nyomorult kis nudli :D

Féltékenykedik, beleszól az öltözködésedbe, nem enged önálló döntést hozni az életeddel kapcsolatban, folyamatosan hívogat vagy írogat, ha nem vagytok együtt, folyamatosan kísárgetni akar mindenhová, számon kér minden perceddel kapcsolatban, számon kér ha beszélgetsz másokkal, elmarja mellőled a barátaid, a családod, leépíti az önbizalmad, folyamatosan kritizál, aztán amikor eleged lesz, akkor olyan mézesmázos, mint soha senki és a csillagokat is lehazudja neked az égről. Az elején ennek csak kisebb jelei vannak, de ha pl. hatalmas hévvel nyomul, mindenről részletesen faggatózik, folyamatosan bűntdatot kelt benned ha nem csak vele foglalkozol, féltékeny típusnak állítja be magát (mintha az típus kérdése lenne, nem jellemhibáé :D), durván tapad már az ismerkedés elején és nagyon hamar nagyon nagy lépéseket tervez (pl. két héten belül esküvőről stb beszél) akkor kb. garantált, hogy ez el fog fajulni.

2020. okt. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd észre veszed. Az első két jelnél hagyd ott.
2020. okt. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem mindig rossz, ha egy férfi birtokolni akar.
2020. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Kettesnél a pont. Ettől függetlenül én meg tudnék őrülni egy ilyen pasiért :)
2020. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg is őrülsz tőle #5. És akkor nem fogod viccesnek tartani.
2020. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem leginkább onnan, hogy nem érdekli, hogy a nő hogy érzi magát, boldog-e a kapcsolatban, mi kell neki a boldogsághoz... csak az számít, hogy mellette legyen a nő és NEKI jó legyen.

Konkrétumok meg:

- előír neki mindent, vagy érezteti, hogy akkor nem elég jó barátnőnek, ha nem így meg így öltözködik, ha ide meg oda eljárkál vagy engedély nélkül eljárkál, ezt meg azt dolgozik vagy egyáltalán dolgozik

- elmarja mellőle a barátait és a családját

- félténykedik, elszámoltatja minden külön töltött percéről, követi, kémprogramot rakat a telefonjára, folyamatosan írogat neki és hívogatja, és ha a nő nem reagál, akkor hisztériázik

- nem engedi, hogy a nő csinosan, más férfiak számára vonzó módon öltözködjön még akkor sem, ha így ismerte meg

- nem engedi, hogy a hobbijával foglalkozzon, vagy meg van adva, milyen hobbival foglalkozhat

- nem érdekli, a nőnek mi kellemes, mi vonzó, mi jó érzés pl. szexuálisan

2020. okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Amit a 7-es ír az a nőkre igaz.
2020. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
8-as: sok férfit láttam már ilyet, nem a nőkre igaz egyedül. Apukám egyik barátjának a lányát konkrétan úgy kellett kimenteni kapcsolatból, befolyásos ismerősökkel fenyegettetni, annyira kisajátította a nőt, nem is akarta engedni a szakítást...
2020. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es nagyon nagy igazságot írt. Nekem egy ilyen kapcsolatom volt/van. Elhagytam őt, de akkor sem tudok szabadulni. Folyamatosan zaklat,az utcán les, leírja mikor,hol és milyen ruhában voltam. Azt írta, hogy a rémálmom. Gyűlölöm őt és félek tőle.
2020. okt. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!