Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak hogy én félek majd itthon éjszaka egyedül? Félek hogy kinevet

Figyelt kérdés
Éjszakás műszaka is lesz már és nekem akkor egyedül kell lennem éjszaka. Most terhes is vagyok és megjobban félek egyedül, ha valami zörgest hallok mindjárt megijedek. Ablakot sem merem kinyitni majd😣

2020. okt. 15. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Ideje volna felnőni, főleg, ha gyereket vállaltok. Zárkózz be, a félelmed indokolatlan, de az is, hogy erről nem mersz olyannak beszélni, akivel közös jövőt tervezel.
2020. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha ezt nem tudod neki elmondani, akkor mi van a komolyabb lelki dolgokkal?
2020. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem mondd el neki, meg fogja érteni, bár nem hiszem, hogy otthon tud veled maradni.

Ilyenkor nem tudsz elmenni pl a szüleidhez éjszakára? :)

2020. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem keress egy pszichologust. Mennyi idős terhes vagy?
2020. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Én is félnék itthon egyedül éjjel, szerintem ez nem pszichológiai kérdés. Én mondom is a férjemnek, hogy bármi bárhogy alakul, éjjelre nem maradok egyedül, mert begolyózok a félelemtől. Igaz, ez családi ház. Én tömbházi lakásban nem félnék, de családiban igen.

Kérdező, milyen házban laktok?

Férjednek pedig nyugodtan mondd el, nem hiszem, hogy kinevet.

2020. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó te Mitől félsz?
2020. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#2 Mi amúgy mindent megbeszelunk csak ezt szégyellem hogy félek egyedül, arra már rá jött hogy a sötétben félek és kinevetett azért félek hogy megint kinevet.

25 hetes vagyok

Lakás de én akkor is felek🙄

2020. okt. 15. 21:56
 8/13 anonim ***** válasza:

Az első éjszaka nehezebb, bár ennyire nem rettegtem, végül legközelebb minden oké volt.


Egészen addig az éjszakáig, amikor is a buggyant szomszéd a mi ajtónkhoz (vagy a sajátjához) kezdte el csapkodni a lábtörlőjét az éjszaka közepén:-DD akkor megint egy ideig para volt.

2020. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szereld fel magad telefonszamokkal. Ha van szomszed, es beszeltek, szerintem neki is elmondhatod. Megnyugtato, ha van ilyen.

Nekem Angliaban angol szomszedok is adtak meg szamukat. Nem betorok miatt feltem, hanem egyszer a gerincem miatt nem tudtam megmozdulni.

Ne szegyeld.

2020. okt. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Bezzeg lovagolni nem feltel:D
2020. okt. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!