Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántalmazott nők, akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazott nők, akartok megoldást a problémára?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm mesélte a következő történetet: megismert egy fiút, minden ment a maga útján, barátkozás, szerelem, majd összeköltözés s végül elcsattant az első pofon. A szokásos menetrend, este pofon, éjjel duzzogás, sírás, majd másnap délelőtt a fiú bocsánatot kért, hogy soha többé, már megbánta, s külöben is részeg voltam, de hoztam virágot, te vagy a nagy szerelmem, stb. a szokásos duma. A barátnőm a következőt mondta: megbocsájtok egy feltétellel. Ha most duplán visszaadhatom, amit tegnap kaptam! A fiú heherészett zavarában és a csaj adott neki két olyan pofont, hogy a fal adta a másikat. A srácnak soha többé nem jutott eszébe bántani a barátnőmet. Bántalmazott nők! Ne hagyjátok magatokat, nincs sima megbocsájtás jópofira, virágra, vagy az esti dugásra. Álljatok a sarkatokra, és csináljátok úgy, ahogy leírtam!

2020. okt. 15. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Örülök neki, hogy valaki ilyet írt (pozitív értelemben).
2020. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Kolléganőmet megverte a pasija.

Ő meg adott 200-at a cégük biztonsági főnökének, egy volt rendőrnek.

A srác olyat kapott...azóta én is vettem viperát, tetszett a hatékonysága.

2020. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van ennek értelme, ha utána azt mondja, hogy megbánta, hogy azt ígérte, hogy megbocsát, és szakított volna! Soha nem érdemes megadni a lehetőséget, mert akkor a következő pofonnak is esélyt adsz.
2020. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, de a csaj helyében felvettem volna egy acélboxert.
2020. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
És ennek meg mi értelme? Egyrészt nem igaz, hogy ilyen után le áll valaki, másrészt meg kidobni kell azonnal az ilyent.
2020. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Igen káros egy kiírás ez. Szegény bántalmazott nőknek van elég bajuk, itt van még egy plussz, a "Te hibád, hogy nem állsz a sarkadra Te idióta" kiírás.

Megvan annak a pszichológiája, hogy egy nő miért ragad benne egy bántalmazó kapcsolatban. Sokan, ha vissza ütnének az lenne az utolsó percük...

2020. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

6.-nak.


Pontosan, ezért jó a 2. megoldása.

2020. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem visszaüt. Próbáljátok értelmezni a kérdést. Akkor bocsájt meg, ha visszaadhatja. Ha nem, nincs békülés. Senki nem írt ilyet, hohgy a te hibád, te idióta. Nem tudsz olvasni? Pont nincs hibáztatás, magyarázkodás, csak egy egyszerűú megoldás: ha kapok, duplán adhatom vissza, persze a férfi belegyezésével, ha békülni akar. Néha elfog a kétség, hogy egyesek sem olvasni, sem értelmezni nem tudnak.
2020. okt. 15. 23:31
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
A fiú heherészett, nem bele egyezett. Egy igazi bántalmazóval ezt nem teszed meg, hogy lekeversz Neki egy-két pofont...
2020. okt. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van. De az igazi bántalmazó is amatőrként kezdi, először csak egy füles, aztán ha büntetlen marad, akkor kap rá. A módszer nem a vadállatok megfékezésére van (ott már mindegy), hanem a kezdődő rossz megállítására.
2020. okt. 15. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!