Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen viselkedés ez? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen viselkedés ez? Nekem nagyon rosszul esett...

Figyelt kérdés

Barátommal voltunk egy céges eseményen. Utána mondta, hogy éhes, akar venni kaját... Erre mondtam szuper mert én is éhes vagyok. És erre közölte hogy ő nem fizeti nekem az ételt. Néztem hogy mi van. Én is sokszor fizettem, tény hogy ő többször, de én most kezdtem dolgozni... Bár nem hiszem, hogy az ezer forintos hampi vagy 500 forintos pizzaszelet okozott volna gondot...

Lett ebből egy vitánk. Még neki állt feljebb hogy mi az hogy én elvárom hogy fizessen?

Erre mondtam neki hogy más nőknek is fizet mindent a pasijuk stb. És azt mondta hogy ő nem olyan mint mások... És hozzátette hogy sokszor ő fizetett, étterembe vitt a.

26-28 évesek vagyunk, nem élünk együtt...


2020. okt. 15. 22:14
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Annyi még h nem várom el h fizessen, de ez kész röhej... Sose kérte semmit tőle. Drága dolgokat pláne
2020. okt. 15. 22:15
 2/23 anonim ***** válasza:
9%
Neki volt igaza. Miért nem engedelmeskedsz?
2020. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Engedelmeskedni? Nem vagyok a kutyája...
2020. okt. 15. 22:17
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Pitiàner a pasi. Egyàltalàn, mért vagy vele?
2020. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Remélem ez egy vicc
2020. okt. 15. 22:21
 6/23 A kérdező kommentje:
Szeretem... Nem volt még ilyen eset amúgy.ezért se értettem :(,
2020. okt. 15. 22:22
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Lehet azt èrzi hogy kihasznàlod. De az nem egy 1000 ft os kajával kezdődik.

Volt hogy hajlèktalannak fizettem ennyit kajàert. Akkor a csajomtól mèrt sajnálnám.

2020. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

Valamilyen szinten igaza van, mert tèny, hogy elvártad volna, hogy fizessen. Pedig ez nem elvárható, akkor sem ha ő a fèrfi, meg akkor sem, ha csak 1000ft-ról van szó. Ès ha már ennèl a logikánál maradunk, tèged se vágott volna földhöz, hiába most kezdtèl dolgozni.


"Erre mondtam neki hogy más nőknek is fizet mindent a pasijuk stb. "


Az ilyen kijelentèsektől meg a hideg kiráz, pedig èn is nő vagyok.

Ha neked ilyen pasi kell, akkor keress olyat. Csak akkor meg ne dobják, hogy nem vagy egyenlő fèlkènt kezelve.

2020. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

Egy paraszt. Meg lehet ezt mashogy is fogalmazni, nyilvan nem kell mindig mindent neki fizetnie, de ebbol a megnyilvanulasbol latszik, hogy egy soher getci, normalisabb lett volna, ha megkerdezi, hogy fizeted akkor most te? Erre pedig te jo esetben azt mondod, hogy persze, mert 500-1000 ft gondolom neked sem okoz hatalmas gondokat. (Amennyiben mar van azert penz a szamladon.)

De ez az azonnali tamadas, hogy mi az hogy ehes vagy, o aztan nem vesz neked kajat egy vicc.

2020. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
42%
Ha véget ért a céges rendezvény és éhesek voltatok, miért nem mentetek haza és ettetek otthon? Ha lenne mindkettőtöknek bőven pénze, akkor persze üljetek be étterembe, és tökmindegy, hogyan rendezitek a pénzt. De az, hogy pont ezen összevesztetek, az arra utal, hogy be kell osztani mindkettőtöknek. Akkor meg ne akarjatok fölöslegesen urizálni.
2020. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!