Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen viselkedés ez? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen viselkedés ez? Nekem nagyon rosszul esett...

Figyelt kérdés

Barátommal voltunk egy céges eseményen. Utána mondta, hogy éhes, akar venni kaját... Erre mondtam szuper mert én is éhes vagyok. És erre közölte hogy ő nem fizeti nekem az ételt. Néztem hogy mi van. Én is sokszor fizettem, tény hogy ő többször, de én most kezdtem dolgozni... Bár nem hiszem, hogy az ezer forintos hampi vagy 500 forintos pizzaszelet okozott volna gondot...

Lett ebből egy vitánk. Még neki állt feljebb hogy mi az hogy én elvárom hogy fizessen?

Erre mondtam neki hogy más nőknek is fizet mindent a pasijuk stb. És azt mondta hogy ő nem olyan mint mások... És hozzátette hogy sokszor ő fizetett, étterembe vitt a.

26-28 évesek vagyunk, nem élünk együtt...


2020. okt. 15. 22:14
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
11. Azért mert kisfaluban élünk, egy munkatársunk is jött velünk és ő sietett haza
2020. okt. 15. 22:32
 12/23 A kérdező kommentje:
Emiatt csak az autóban tudtunk gyorsan enni. A buliban csak ital volt. És nagyon éhesek voktunk..
2020. okt. 15. 22:32
 13/23 anonim ***** válasza:
71%
Hát én mondanám neki mikor szexelni akar, hogy jó de nem ingyen ám hova gondolsz!!!!!!Sóher bunkó valj meg tőle minél előbb ,képzeld el ferjednek milyen lenne.... Ilyennel akarsz élni???
2020. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%

Egy bunkó! Röviden ennyi. Mármint a stílusa ahogy előadta. Én pattintanám ezt az embert.

De tény, hogy a kaját magadnak is fizetheted. Amúgy első randira ha meghív engem egy pasi,akkor ő fizet. Utána én már nem szoktam hagyni, én fizetem a sajátomét, és ő az övét. Megbeszéljük hogy fizetünk és ennyi.

2020. okt. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindkettőtöknek elég fura értékrendetek van :D

Az ilyet mi úgy szoktuk megoldani hogyha az egyikünk kitalálja hogy éhes akkor alap hogy megkérdezi a másiktól is hogy ő kér-e valamit... vagy ha azt mondja egyikünk hogy ennék valamit, akkor a másik mondja hogy én is, de nem nagyon van pénzem rendelni/beülni valahova és a másikunk mondja hogy akkor majd kifizeti. Aztán kövi alkalommal a másik előzékenyebb és felajánlja. Nálunk is volt már ebből félreértés de soha nem volt hogy elvártuk volna a másiktól hogy fizessen, vagy hogy rávágtuk volna bunkón hogy ok de én nem fizetek neked... Nem hogy a páromnak nem mondok ilyet de még idegennek sem. Az ilyet persze kerek perec tisztázni kell de normális hangnemben.

2020. okt. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
38%

"Hát én mondanám neki mikor szexelni akar, hogy jó de nem ingyen ám hova gondolsz!!!!"


Azèrt azt remèlem tudod, hogy ezzel saját magad èrtèkeled le?

2020. okt. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
73%

Ez a megnyilvánulása tèny, hogy bunkó volt, viszont van igazság mögötte. Valószínű, hogy az oka is megvolt, (pl. mostanában mindig ő fizetett, ès èrezte, hogy neked ez így termèszetes), ami gyűlt benne, ès most lecsapódott.

Ès nem hiszem, hogy az a párszáz Ft bántotta, inkább az elv. Sok nőnèl megfigyelhető az, hogy az egyenjogúság csak addig tart, amíg erre hivatkozva elvárják, hogy a fèrfi is vegye ki a rèszèt a háztartásból (ami persze teljesen korrekt), de közben meg elvárják, hogy a pasi hurcolássza őket, fizesse a programokat, esetleg mèg vegyen is ezt azt, mert hát mègiscsak èn vagyok a nő...

2020. okt. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%
Bukó. Én se szivesen lennék egy ilyen emberrel.
2020. okt. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem mind a ketten elcsesztétek.

Az ő részéről: nagyon gáz 1000 forinton pörögni, ha amúgy nincsenek anyagi gondjai az embernek, és alap, hogy ha én megyek valahova kajàért, boltba, stb., megkérdezem a másikat, hozzak-e. Igen, lehet, ezzel kapcsolatban vannak sérelmei, és nem érzi fairnek a jelenlegi helyzetet, de normális felnőtt ember nem így veri le a másikon, hanem leül vele megbeszélni, hogy mostantól máshogy szeretné rendezni.

A te megjegyzésed szintúgy eszméletlenül gáz. Mi az, hogy más nőnek mindent fizet a pasija? Ez igaz lehet mondjuk egy kapcsolat legelején, vagy ha a nőnek (de lehet fordított is a helyzet) nincs vagy kevés a keresete, mert tanul, vagy a nő eltartott, mert a pasi gazdag vagy úgy egyeztek meg, hogy a nő viszi a háztartást. Minden más esetben egy komoly kapcsolatban mindkét fél beszáll a költségekbe. Hogy milyen arányban, módon, stb., azt a felek egymás között megbeszélik az értékrendjük szerint.


Szóval szerintem nőjetek fel agyban és hozzáállásban is mind a ketten, és üljetek le megbeszélni, hogy egyrészt ez mi volt, másrészt, hogy a tovàbbiakban hogyan rendezzétrk az anyagiakat.

2020. okt. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Valóban amit mondtál neki,hogy más nőknek mindent fizetnek kicsit erős volt,és nem is igaz amúgy.

Viszont a pasid nagyon sóher szerintem. Én ezt nem biztos,hogy tudnám tolerálni. Szerintem ő nem szívesen költ rád 1ft-ot se,mert sajnálja,úgy érzi nem éri meg. Ilyen mentalitású férfival én nem lennék együtt. Az én barátom a közös programokon szinte mindig mindent fizet,és nem kell nagy doglokra gondolni,nem használom ki. De ha elemgyünk havi 1x moziba,vagy éttermbe akkor azt simán állja. Maximum havi 5-10 e ft amit rám költ. Szerintem a te barátod se költhet ennél többet rád,ha heti 1x kifizet neked valamit tuti nem fog belehalni és iszonyú bunkóság csak így bevágni neki ezt a szöveget. Ha frusztrálja a helyzet akkor miért nem otthon beszélet erről,bár akkor is ha ennyire nincs pénze akkor magának miért vesz külön kaját?

2020. okt. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!