Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen viselkedés ez? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen viselkedés ez? Nekem nagyon rosszul esett...

Figyelt kérdés

Barátommal voltunk egy céges eseményen. Utána mondta, hogy éhes, akar venni kaját... Erre mondtam szuper mert én is éhes vagyok. És erre közölte hogy ő nem fizeti nekem az ételt. Néztem hogy mi van. Én is sokszor fizettem, tény hogy ő többször, de én most kezdtem dolgozni... Bár nem hiszem, hogy az ezer forintos hampi vagy 500 forintos pizzaszelet okozott volna gondot...

Lett ebből egy vitánk. Még neki állt feljebb hogy mi az hogy én elvárom hogy fizessen?

Erre mondtam neki hogy más nőknek is fizet mindent a pasijuk stb. És azt mondta hogy ő nem olyan mint mások... És hozzátette hogy sokszor ő fizetett, étterembe vitt a.

26-28 évesek vagyunk, nem élünk együtt...


2020. okt. 15. 22:14
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Van pénze...
2020. okt. 16. 10:12
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Egy bunkó. Én ha szerettem is volna, ettől már kiábrándulnék belőle. És nem a pénz, hanem az elv miatt.
2020. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan az elv miatt a kèrdeuőből is ki lehetne ábrándulni a beszólása miatt. ("más nőknek is fizet mindent a pasijuk stb.")

Mièrt kène mindent a pasinak fizetni?

Ez pontosan az a hozzáállás, amit után búcsúznèk is el, ha fèrfi volnèk.

2020. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!