Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy társaságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy társaságban így említ a barátom vagy túlreagálom a helyzetet?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már, mikor nagyobb tásaságban voltunk és beszélgetett mással, hogy sunásom vagy punásom néven utalt rám. 31 éves, nem kisfiú már, ha kettesben vagyunk, akkor sosem hív így.
2020. okt. 16. 08:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Hu ez nekem se tetszene. Elég proli
2020. okt. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Játssza a többiek előtt az eszét,elég gáz.
2020. okt. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit alázd már be, ha legközelebb így hív mások előtt. Hagy röhögjenek kicsit a haverjai, utána nem fog ilyen helyzetbe hozni.
2020. okt. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez ilyen formában nagyon megalázó, ledegradáló.
2020. okt. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom nem csak ebben nyilvánul meg, hogy egy suttyó... Eddig nem tűnt fel?
2020. okt. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Az első után szólni kellett volna neki.

Bár, hogy van e értelme, azt nem is tudom.

Ha ezt más szájából,más nőjére hallom is biztos csak néztem volna, hogy ez milyen ócska.

2020. okt. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem suttyó, vègtelenül udvarias és kedves velem. Ezt leszámítva nincs semmi gondom.
2020. okt. 16. 09:12
 8/24 A kérdező kommentje:
Mások előtt nem akartam konfliktust ebből, így nem tettem szóvá. Otthon gondoltam, hogy megemlítem neki, de bizonytalan voltam, így nem tettem. Mégis 1-1 szóról van csak szó.
2020. okt. 16. 09:14
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Nem mások előtt...

Ezen nincs mit bizonytalankodni.Ahogy látod a hozzászólásokat, itt szinte mindenkinél kiverte a biztosítékot.

Szóval a társaságotok is kb így gondolja ezt.

2020. okt. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Mit bizonytalankodsz ezen? Számomra rohadt megalázó lenne ez. Még ha csak kettesben használná ezt se tetszene, de így pláne..
2020. okt. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!