Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válás után lévő nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után lévő nők, hogy szoktatok hozzá ahhoz, hogy párkapcsolatban vagytok és nem éltek együtt?

Figyelt kérdés

20 évig házasságban éltem, nemrég elváltam. Van egy kapcsolatom. Mikor együtt vagyunk, nagyon jó minden. Számomra ő tökéletes minden téren, nagyon szeretem őt. De mikor a munkánk miatt néhány napig nem találkozunk, akkor kibillen a bili nálam, nem tudom a helyzetet normálisan kezelni. Hiányzik nagyon, és ilyenkor elkezd bennem dolgozni, hogy így nincs is értelme az egésznek, ha nincs velem a mindennapokban. Összeköltözést nem tervezünk. Annak ellenére, hogy ennyire hiányzik, nem akarnám jelenleg én sem, mert félnék, hogy a hétköznapok elvennék a dolog varázsát. Meg szeretek sokszor egyedül lenni, szükségem van egyedül töltött időre. Mégis azt érzem, üres így az egész, hogy nem vár haza vagy nincs itt, ha hazaérek, nem alszunk együtt néha napokig.... Egy hosszú házasság után ez a randizgatás meg nálam vagyunk majd nálad vagyunk olyan kamaszos. Mikor napokig együtt tudunk lenni egy huzamban, az nagyon jó, de mégsem, mert nem vagyunk egymásnál berendezkedve, pakoljuk-visszük ide-oda a tisztálkodó szereket, ruhákat.... Kicsit több mint fél éve csináljuk ezt. Ő lassan változik az elköteleződés irányába, nagyon védi a magánszféráját. Hónapról hónapra egyre jobban beenged az életébe, de nekem ez így akkor is kevés, miután ahhoz vagyok szokva, hogy együtt élek a párommal. Néha azt érzem, ha nem költözünk össze, akkor hosszú távon ennek így nincs értelme. De nagyon jó vele, olyanokat megélek vele, amiket eddig mással nem, és igazán szeretem.

Ti hogy kezelitek/kezeltétek ezt?


2020. okt. 16. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék olyan kapcsolatnak ami neked most megadatott. Nincs erre recept hogy mi jó, mi nem, nekem az fura, hogy képes volnál eldobni egy ilyen kapcsolatot, csak mert nem laktok együtt. Még jó hogy védi a párod a magánszféráját, biztos rossz tapasztalatai vannak a sülve főve együttlétről. Ha igazán szereted, elfogadod azt hogy ő egyelőre ennyit tud beleadni ebbe a kapcsolatba. Fél év nem sok idő, várd ki hogy merre alakul ez a kapcsolat.
2020. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van, ezeket gondolom én is. 🙂

Dehogyis akarom eldobni, arra szeretnék rájönni, hogy tudom ezt magamban jól kezelni, hogy ne szenvedjek a külön töltött napok alatt. Nem szeretnék a nykán lógni folyton, de pl. 3 nap után már nagyon magányosnak érzem magam esténként.

2020. okt. 16. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek. Bár én még nem akarok másik kapcsolatot, sokat szoktam ezen gondolkozni, hogy ha lesz, akkor az hogyan is fog kinézni, mert azt biztosan tudom, hogy nem akarok összeköltözni senkivel. Lehet, hogy mert régóta szétmentünk, vagy a gyerekek miatt, nem tudom.

Viszont amíg meg nem tanultam, hogy milyen nem vágyódni egy kapcsolat után, és elleni férfi nélkül, nem is tudtam, hogy kapcsolatfüggő vagyok.

2020. okt. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam egyedül is. Jól elvoltam, az nem okozott gondot. Ezért nem gondolom, hogy kapcsolatfüggőségről van szó. Egyszerűen úgy kerek számomra egy kapcsolat, ha közös az életünk nagy része. Mint egy szövetség. Ezt a házasságomban élveztem nagyon, és szerintem ez hiányzik. Fura, hogy szeretjük egymást és nagyon jó együtt, mégis külön vagyunk.
2020. okt. 16. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy jó kapcsolatod - ne problémát csinálj belőle, hanem megoldást a boldog élethez. El kell előbb-utóbb döntenetek, s neked is hogy milyen életet szeretnél magadnak. Természetes igény, hogy ha két ember szereti egymást akkor egy idő múlva felmerül az összebútorozás igénye is. Azért hiányzik mert szerelmes vagy, ez is természetes emberi reakció. Nem kell siettetni, félsz még az elköteleződéstől, de nem kell félni tőle, nem harap. Haladjatok szépen előre, ha tényleg egymásnak teremtett titeket a Sors akkor nem távolít, hanem még jobban összeköt a közös fedél.

Megjegyz.: az hogy két ember összeköltözik még nem azt jelenti, hogy össze kell nőni mint a sziámi ikrek. Igenis mindenkinek szüksége van az "énidőre" ettől ugyanúgy.

2020. okt. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.☺
2020. okt. 16. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!