Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm összeveszett saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm összeveszett saját magával, emiatt most utál engem?

Figyelt kérdés

Reggel duzzogott, belekötött mindenbe, mondogatott dolgokat aztán már kiabált saját magával majdnem egy órán keresztül, most meg engem utál és én vagyok a hibás. Közben lementem a boltba is, észre sem vette, szóval nem tudom.

Mit tegyek?


2020. okt. 16. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Dobd ki!
2020. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
hívd a diliházat
2020. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
megvan neki, utazz el 1 hétre.
2020. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Bizonyára menstruálás kezdődik nála. Ilyenkor más alkalommal is ilyen?

Gondold át, hogy meddig bírod így vele.

Ffi.

2020. okt. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd békén, majd kibékülnek.
2020. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha mindenkit kidobnál, akinek vannak kisebb-nagyobb problémái, akkor egyedül maradnál.


Hagyd, hogy megvívja a saját harcát, de közben érezze, hogy szereted, és számíthat rád. Illetve húzd meg a saját határaidat, tehát asszertíven magyarázd el neki, hogy te nem vagy hibás, és ne vetítse ki rád.

2020. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Jellemző. Ha olyan a hangulatuk, a nők még saját magukba is belekötnek.
2020. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját magával kiabált??? Öööö.... ez nem túl jó, bocs de mentálisan nem teljesen okés minden. Ha ennyire akut eset akkor te max. annyit tehetsz amit a #6-os írt, de lehet inkább szakemberre lenne szüksége.
2020. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális
2020. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!