Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom lekoptatta a bátyáma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lekoptatta a bátyámat mert utálja őt?

Figyelt kérdés

Van egy bátyám (27F) akivel nagyon jó kapcsolatot ápolok, már gyerekként is közel áltunk egymáshoz és nem csak a testvérem, de barátom is. Mindent megtudunk egymással osztani, nincsenek tabuk vagy kényes téma. Az édesapukánk elhagyott bennünket még amikor kicsik voltunk és anya nevelt bennünket fel. Nekem meg a bátyám volt az akitől az "apai szeretetet" megkaptam. Nagyon fontos számomra.


A páromat a kezdektől ellenszenvesnek tartja a testvéremet. Én még anyával lakom ( a bátyám meg napiszinten haza látogat vagy tölt nálunk 2-3 órát vagy a hétvégén eljön és általában segít a házkörül vagy csinálunk programokat így hármasban (anya,a tesóm és én)


A párom az elején nem mondta, hogy zavarja a tesómmal való kapcsolatom csak így fokozatosan érzékeltette, hogy elege van!


Mindig megbeszéltünk mindent és én azthittem, hogy ez valami teljesen kezelhető apróság amin fennakad meg nem is tudtam hova tenni és biztos hibáztam is, mert nem is érdekelt amikor ezen lovagolt és morgott.


Aztán a bátyám elöző héten hétvégén meséli nekem telefonon, hogy a barátommal összevesztek és miattam ment durvult el a helyzet köztük. Elvileg a barátom azt mondta neki, hogy szálljon le rólam és ne legyen a nyakamon nem vagyunk normálisak, neki ciki volt az is amikor együtt mentünk valahova a városba és azthihették, hogy nem ő hanem a bátyám a kedvesem, mert úgy nézünk ki és úgy viselkedünk mintha együtt lennénk. Undorítónak találom ezt! És felháborító! A testvéremet nem lehet ilyennel kihozni a sodrából, de tudom, hogy nagyon bántja a dolog őt is és azt mondta, hogy nem akar beleszólni a kapcsolatomba nem akart kellemetlenséget, nem látogat haza és majd én menjek hozzá természetesen egyedül és amikor ráérek. Nem lakik tőlünk messze, de ez a helyzet akkor is nagyon gázos lett.


Nem tudom, hogy ezután mi lenne a helyes, mert egyikükkel sem akarom, hogy megromoljon a kapcsolatom,de jelenleg jobban húz a szívem a testvérem felé aki szerintem nem érdemelte volna ezt. De ha meg őt pártolom akkor a párom biztosan visszaigazolásként értelmezi majd és a szavai őt igazolják. Az az ezt gondolná. Én nem akarok veszekedni vele és nem szeretném ha ugyan azt letolná nekem amit a tesómnak. Nagyon megalázó és nem tudnék mit magyarázni a semmin.


Ti mit gondoltok,tényleg nem normális ha a testvérek felnőttként is nagyon jóban vannak? Anya pl sosem szólt ezért és a barátaink sem. Sőt!


2020. okt. 16. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem teljesen normális ha jóba vagy a tesóddal.

A párod nem normális.

2020. okt. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
A barátod nem normár R kis vers. Én nagy ívben kerülnem az olyan pasikat, aki el akar szakítani a családomtol.
2020. okt. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

"neki ciki volt az is amikor együtt mentünk valahova a városba és azthihették, hogy nem ő hanem a bátyám a kedvesem"


Nyilván. Mivel aki ismer titeket, az tudja, hogy ki-kicsoda. Aki meg nem, az hogy jelzi, hogy ezt gondolja?


A pasid hazudós és bolond.

2020. okt. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, autócotrect, nem kis vers 🤪
2020. okt. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Pasidat dobd ki.
2020. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem zavarna ha a barátnőm testvére állandóan rajtunk lógna, feltéve ha a testvér egy csonos nő. Válaszokat "Édeshármas" jeligére a kiadóba várok.
2020. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
A párod egy undorító szar ember, nem tudom miért gyűlölöd magad ennyire, hogy eg ilyennel összeállsz. Most a bátyádat marja el a féltékenykedésével, aztán a családod többi tagját, az összes barátodat.. minden bántalmazó kapcsolat így kezdődik, gondolkodj már.
2020. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%

14:05

Te persze elviselnéd, ha a barátod testvére, anyja, apja, barátja rendszeresen elkísérne a közös programokra, mivel ők annyira ragaszkodnak egymáshoz.

Engem pl. szintén zavarna.

Volt amikor a nő az anyukájával jött randevúra.

2020. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
8 Családi programokat csinálnak az anyjukkal, nem a randikra megy el a tesója.
2020. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

8-as, az ilyen eseteket nagyon jól is lehet folytatni... :D


Kérdező, azért nagyon nem mindegy, hogy szeretitek egymást, megbeszéltek mindent stb., vagy tényleg állandóan 3-as programok vannak és közel 0 az az időmennyiség, amit kettesben tudtok tölteni az éjszakákon kívül...

2020. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!