Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párod legjobb barátja/barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párod legjobb barátja/barátnője ellenszenvesen viselkedne veled, hogy reagálnál?

Figyelt kérdés

2020. okt. 16. 12:32
A kérdező szavazást indított:
A párom mellett lennék folyamatosan, bizonygatnám, hogy biztos találunk jó megoldást
Kicsit a háttérbe húzodnék, hogy mindenki tisztán lásson
Várnék, hogy lássam, jobb vagy rosszabb lesz a helyzet
Egyéb
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyéb: megkérdezném tőle, hogy mégis mi a baja velem, és ha nem jutunk dűlőre, akkor nem találkoznék vele túl gyakran, csak mikor nagyon muszáj.
2020. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jópofizok olyan emberekkel, akik ok nélkül utálnak.

Én nem tűrném szó nélkül, ha a barátnőm ok nélkül bunkón viselkedne a párommal. Elgondolkozék, ha a párom tűrné ezt valami haverjától.

2020. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ellenszenves viselkedés sok mindent takarhat, szóval ennyi alapján még nem tudom eldönteni.
2020. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyéb: próbálnék vele beszélni. A párom meg annyira szeret,úgyis engem választ.
2020. okt. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen "élményben" részem. Az exem barátnőinek nem voltam szimpatikus. Folyton ellenszenvesen viselkedtek velem valamiért. Telebeszélték az exem fejét és szakítás lett a vége. Utálom az olyan nőket, akiket ennyire tudnak befolyásolni a barátnői. Ráadásul még nekik jobban meg kell felelni, mint a kiszemelt nőnek. Szakítás után meg az egyik barátnője el akart hívni kvzni meg vígasztalni.🤷‍♂️ 23f
2020. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szíve joga eldönteni, hogy szimpatikus vagyok-e neki, attól függene a reakcióm, hogy hogyan kommunikálja le a dolgot. Ha csak simán kerüli a társaságom, akkor tudomásul veszem, hogy nem kedvel és igyekszem minél kevesebbet találkozni vele, de persze a kötelező köröket így is lefutnám (nyilván köszönnék neki, meg tudnék vele maradni egy társaságban, egy rossz szót nem szólnék róla a páromnak stb). Ha nyíltan bunkóskodik velem és kulturált felszólítást követően sem hajlandó visszafogni magát, akkor a párommal beszélném meg a dolgot és a továbbiakban igyekezném a nullára csökkenteni a kommunikációt az illetővel. Ha a párom füle hallatára bántana konkrét ok nélkül, akkor pedig a páromtól várnám el, hogy kiálljon mellettem és rá haragudnék, ha nem teszi.
2020. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjem gyerekkori barátjának a feleségével voltak/vannak gondjaink. Már ott kezdődött az egész, amikor nagyjából 1 hónapja voltunk együtt a párommal és ő elvitt egy este egy közös iszogatásra a barátaihoz. Bemutatott, minden remek volt, érdeklődő volt a társaság, aztán nem tudom miért bementem az egyik szobába a kabátomból kivenni valamit. Utánam jött ez a csaj és közölte, hogy a párjaink legjobb barátok, úgyhogy ajánlja hogy jóban legyünk. Mindezt olyan hangsúlyban, mint valami parancs. Aztán azt is hozzátette, hogy a párom exével (egy 3 hetes!!! kapcsolat volt) nagyon jó a kapcsolatuk, úgyhogy magasra tette a lécet. Hát nekem rögtön kikerekedtek a szemeim és visszakérdeztem, hogy ne haragudjon, de ezt most komolyan gondolja!? Észhez tért és mentegetőzni kezdett, de nálam kb. már itt elvágta magát. Utána próbáltam még esélyt adni neki nagyon nagyon sokszor, de mindig kijött, hogy más világ vagyunk. Az esküvőnk előtti viselkedésével végképp elengedtem. Kulturált emberekként viselkedünk, alap témákról elcseverészünk, de ennyi. Annyira más világ vagyunk és annyira feszélyezettnek érzem a légkört kettőnk között, ha csak négyesben megyünk valahova, hogy megkértem a páromat, hogyha lehet akkor én mostantól néhány találkát kihagynék. Persze ilyenkor én vagyok a gonosz, de már nem érdekel.
2020. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én örök idők óta megosztom az emberek véleményét. Van, aki szeret, van, aki utál. (Közömbösen nemigen hagyok senkit.) Aki szeret, jó, aki nem, nem keresem a társaságát.

Nem hívnám meg közös programra a kérdésben szereplő egyént se. . Találkozzanak a feleségemmel csajos napokon.

2020. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
L.zarnam a fejét🙂
2020. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben mivel a Párom mellettem állna, az az ember menne a kukába - ha velem bárki ellenséges, az nem lehet barát -, mi meg boldogan élnénk tovább.


Kortól nemtől oldaltól függetlenül.

2020. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!