Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy a férfi életében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfi életében az anyja a legmeghatározóbb nő?

Figyelt kérdés
A MAMA az első, mi csak utána következhetünk... Még akkor is az első, amikor már rég halott. Amit a MAMA belénevelt, az úgy marad. A MAMA úgy csinálta, akkor nekem is úgy kell. A MAMA mindenek felett! A MAMA az MAMA.

2020. okt. 16. 14:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván majdnem mindenkinek a legmeghatározóbb ember az anyja, hiszen a legmeghatározóbb életszakaszodban volt a fő ember az életedben. Csak nem olyan értelemben ahogy te írod.
2020. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%
Párom életét csak tönkretette. Mihelyest tudta, kivágta az életéből. Én pedig türelemmel, szeretettel évek alatt "új embert" faragtam belőle. (Saját maga érdekében...amit köszön is a mai napig.) Nem azt mondom, hogy én vagyok, leszek a legmeghatározóbb női karakter. De nem az anyja.
2020. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
30%
Igen a szexben is azt akarjuk, ahogy a MAMA csinálta.
2020. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én pont az ellenkezőjét látom inkább magam körül, hogy elég rossz a kapcsolat anya és fia között. Jó lenne, ha nem így lenne, mert a család az egyik legfontosabb az életben :(

Persze ezek csak az én tapasztalataim.


(Anélkül, hogy bármelyik felet is hibáztatnám, bár elsősorban a szülő-gyermek kapcsolat diszfunkcionalitása miatt szerintem többnyire a szülő vonható felelősségre, illetve az ő szülei, és ez folytatható a végtelenségig.)


Apa-lánya kapcsolatok is sajnos gyakran hasonlóan hidegek/nem éppen ideálisak.

2020. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
33%
A mamakedvencênek biztos. A férfiaknak nem.
2020. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell mindent elhinni amit a Kiskegyedben,femina.hu-n olvasol.
2020. dec. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
A feleségem mindössze a magasságában hasonlít anyámra. De ez az egész családomban így van mindenki a pöttöm csajokért tud csak megveszni.
2020. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Legmeghatarozobb gyakran ugy is, hogy rendkivul traumatikus hatast gyakorol es a ferfi menekul a minta elol.
2021. márc. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Pl ha sose látja az anyját akkor a 9 hónap méhen belüli lét valszeg nem a legmeghatározóbb lesz.

De akkor se, ha nagy önismereti fejlődésen megy át felnőttként, majd lesz egy társa, aki a további életében a társa lesz.

2021. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Érzek némi frusztrációt a kérdésből.


Amúgy az esetek zömében csak az anya/apa az, akitől feltétel nélküli szeretetet kap az ember.


Ilyen a párkapcsolatban azért elég ritka, teljesen mindegy, hogy nőről vagy férfiről, apáról vagy anyáról beszélünk.

2021. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!