Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak ha bele szerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha bele szerettem az oktatomba?

Figyelt kérdés
Mar az elso oran ereztem hogy szamomra nekem o nem csak egy oktato. De nem hinnem hogy az erzes kolcsonos lenne,ugyanis neki mar 7 eve van parja es van egy 1 eves gyerekuk. Folyton varom az orakat hogy lathassam, hogy hozza erjen a kezemhez...Viszont azt vettem eszre hogy folyton melyen nez a szemembe es van amikor elkalandozik a szamra a tekintete.Olyan zavarba ejtoen szokott nezni. Folyton dicser hogy milyen ugyesen vezetek, mondta hogy szereti ahogy vezetek es szeret velem jonni. Azt is mondta hogy szep a hajam,de inkabb a nezese babonaz meg.Volt hogy valamit a kocsi hajtasaval kapcsolatban magyarazott es a kezemet oda huzta magahoz es mutatta rajta a szoritasokat es eleg sok ideig fogta a kezemet meg azutan is miutan mar nem is a hajtasrol beszelt 🤷🏽‍♀️ Tegnap olyan is volt,hogy vegeztunk az oraval es kiszalltunk a kocsibol es mikozben en kiszedtem hatulrol a kabatomat es felvettem addig o alig lathato modon de elegge megbamult.Tudom nagy a korkulonbseg hiszen en 19 vagyok o meg boven 30 felett,viszont nekem tetszenek az idosebb ferfiak...
2020. okt. 16. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

GG.

Dugni akar.

2020. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Úgyvan,ez szexelni akar veled.Legalább hamar meglesz a jogsid.
2020. okt. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ebből lehet egy-két dugás, de többet ne remélj!
2020. okt. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Vagy dugasert kapsz jogsit
2020. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Mennyi van még hátra az oktatásból? Majd utána az idő megoldja, ha nem látod többet.
2020. okt. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Fuckboy
2020. okt. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ramos ökle ***** válasza:
66%

OKTATÓ, emberek, nem vizsgáztató. Nem oszt jogsit, szóval emiatt ne szédülj az ágyába...vagy a kocsiba.

Igen, elvinne pár menetre, de többet ne remélj.

2020. okt. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Dugo szakma. Ezt kb minden csinoskaval eljatsszak.
2020. okt. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt kell eldöntened, hogy "szeretnél -e harmadik lenni"...
2020. okt. 17. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Az autóvezetés oktatók mind ezt csinálják. Nem te vagy az egyetlen, akit dugna. Többe ne reménykedj.

Saját tapasztalat (mármint én visszautasítottam, de mindenkire ráhajtott egy egy dugásért)

2020. okt. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!