Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak ha bele szerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha bele szerettem az oktatomba?

Figyelt kérdés
Mar az elso oran ereztem hogy szamomra nekem o nem csak egy oktato. De nem hinnem hogy az erzes kolcsonos lenne,ugyanis neki mar 7 eve van parja es van egy 1 eves gyerekuk. Folyton varom az orakat hogy lathassam, hogy hozza erjen a kezemhez...Viszont azt vettem eszre hogy folyton melyen nez a szemembe es van amikor elkalandozik a szamra a tekintete.Olyan zavarba ejtoen szokott nezni. Folyton dicser hogy milyen ugyesen vezetek, mondta hogy szereti ahogy vezetek es szeret velem jonni. Azt is mondta hogy szep a hajam,de inkabb a nezese babonaz meg.Volt hogy valamit a kocsi hajtasaval kapcsolatban magyarazott es a kezemet oda huzta magahoz es mutatta rajta a szoritasokat es eleg sok ideig fogta a kezemet meg azutan is miutan mar nem is a hajtasrol beszelt 🤷🏽‍♀️ Tegnap olyan is volt,hogy vegeztunk az oraval es kiszalltunk a kocsibol es mikozben en kiszedtem hatulrol a kabatomat es felvettem addig o alig lathato modon de elegge megbamult.Tudom nagy a korkulonbseg hiszen en 19 vagyok o meg boven 30 felett,viszont nekem tetszenek az idosebb ferfiak...
2020. okt. 16. 23:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%
Gondolj már bele, hogyha veled ezt csinálja, másokkal mit csinálhat. Szerintem minden tanítványát megdugja, ha lehetőséget van rá. Ebbe szerettél bele? :D Vagy ha csak kefélni akarsz, akkor mondd meg neki.
2020. okt. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt kapcsolatom oktatóval IS (fiatal voltam és naiv, mint te), na ő mesélte, hogy mióta oktató, elég sok csajjal összejött, több csaja volt abban az 5 évben, mint előtte bármikor. Szóval csajozós szakma.

Lényeg ami lényeg, hogy direkt csinálja, de ha nem szingli, akkor csak d.gni akar, csak akkor menj bele, ha ez neked is elég (nem gondolnám).

2020. okt. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!