Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratnőm ki szerethetett belőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnőm ki szerethetett belőlem?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1 hónapja lett 1 éve hogy együtt vagyunk. Egyik nap pici nézet eltérésünk volt apróságon tényleg ,bocsánatot kértem stb elfogadta.

Lelkis nagyon ő,meg jó szívű tényleg,ezzel együtt én is.

De még is azt érzem,mintha baja lenne velem,most ezt abból figyelem,csókolozás pl nem igen van száj puszi inkább,erotika se nagyon,bár nem rég volt "nagylány"

De chaten mikor ír,ott tökre mintha minden rendben,hianyzik,szívek stb Vagy szimplán csak én reagálom túl ezt?

Heti szinten találkozunk az tény minden hétvégén,de 1 hete érzékelem ezt a dolgot ha jövök hozzá.Rá is kérdeztem minden rendben van? Van-e probléma esetleg? Aztmondta nincs,fáradt. Oké ez,csak olyan hirtelen jött ez a nemtom mi


2020. okt. 16. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet van valaki más neki, ha csak hétvégén találkoztok, ez simán megeshet.
2020. okt. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elvileg nem az a típús. Sőt. De oké tételezzük fel,de miertnem meri akkor mondani? Mert mondogattam neki tök normálisan ha úgy érzi akkor ki szállok
2020. okt. 17. 00:10
 3/10 anonim ***** válasza:
1 hete van ez a probléma, akkor semmit nem jelent. Mire gondolsz, hogy nemrég volt "nagylány", meg csókolózás, erotika sem nagyon, hogy nem szexeltetek az 1 év alatt?
2020. okt. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kell neki egy kis idő mire elfelejti.
2020. okt. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2. Válaszadó: hathogy meg volt neki a havi,szex az meg működött,csak az a furi jobban bújos volt,bár most reggel fázott bujjak hozzá.


3.Válaszoló,Igen lehet az idő is igaz,anyuja is aztmondta közbe este,nincs baj,csak adjak időt neki

Csak tényleg annyi hogy,bizonyos dolgok hiányoznak szokások,kicsit mintha rideg lenne,vagy ez a büntim,

Anyuja szerint nem az a pasizós abba biztos hogy nincs ilyen,higgyem el hogy szeret,ez volt a válasza,ő jobban tudja biztos,de picit nekem így rossz,gondolva minden rendben,facebook,meg itthon,este meg csak nézek mivan,hogy se egy nemtom mi

2020. okt. 17. 06:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Kicsi a brokid. Eddig csak tűrte az elmúlt évben.
2020. okt. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a szakmai hozzá szólásod:)

Reggel meg felkeltem hogy menjek boltba halkan öltöztem stb,most meg az volt a baj hogy nem szóltam neki mint eddig..

2020. okt. 17. 10:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Na látod akkor nem olyan rossz a helyzet. Kedveskedj neki egy kicsit meg ilyenek, el fogja felejteni ami történt.
2020. okt. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8/8. Na,úgy nézki rendben van:)

De hát nagyon tényleg úgy mutatta ki mintha nemtom mi

2020. okt. 17. 18:36
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok,újra.

Sikerült beszélnünk hétvégén,elmondtam mégegyszer mindent,ő is elmondta nagy nehezen mi volt ami rossz volt kicsit,de mondtam ezen lehet változtatni mert olyan nem volt.Kérdeztem mi legyen,erre jött egy válasz,hogy nemtudom... mondom.. az jó. Felvetettem akkor legyen vége stb. Akkor elsírta magát,meg ne haragudjak du még 5x elsírta magát,aztán rendben is volt minden,jó kedvű,volt nálam is aludt De megint,vagy mindig érzek valamit abból ahogyan ír,túl egyszerű meg nemtudom,kedves de fura nekem

2020. okt. 27. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!