Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nincs rendes szex, csak misszionáriusban. Semmilyen mást nem szeret/nem enged mert az számára megalázó illetve rosszul érzi magát úgy. Már a magamnak végzett kézi önkielégítés is élvezetesebb. Beszéltem vele erről, illetve próbáltam valahogy túllendülni vele azon hogy a kutyapóz nem megalázó és csak megpróbálhatnánk, de akkor nem hajlandó kommunikálni, besértődik. Előjáték nincs, max kézi mert a többi bármiféle interakció megalázó szerinte.


válaszokat köszi! 25f


2020. okt. 17. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj ki egy pasit.
2020. okt. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hm szóval ténylegesen be sértödik ha bármilyen más pozt akarsz vele?

Mondd el neki hogy unalmas mindig ugyan abban csinálni, és azt is hogy a sex fontos egy kapcsolatban, anélkül olyan mintha csak barátok lennétek. És hogy csak ketten vagytok miért lenne meg alázó.

Szóval ha ezt vele tisztázod és igy se akkor dobd semmi értelme mert igy csak el megy az időd vele a semmire se a nő túl prűd.

2020. okt. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lovagolni sem akar? Az is majdnem olyan mint a misszionárius. Vagy azt meg azért nem akarja, mert neki kellene mozogni?
2020. okt. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Felhoztam, hogy a házasságig no szex mentalitás szerintem nem helyes na erre kegyetlenül megsértődött:D


Egyébként semmit sem akar, lovaglás azért sem mert mozognia kell és hülyén érzi magát...

Volt, hogy nagyon sokat dolgoztam aznap, eléggé elfáradtam és mire odajutottunk nem igazán akart működni a célszerszám. Ekkor sorozatosan megkaptam hogy nem szeretem nem tetszik külsőleg nem kívánatos stb. és az egész átment egy ilyen sajnálomjajneharagudj jajizébe és kedvem is elment már az egésztől.

6-7 hónapja tart kb. a dolog, eddig 9x feküdtünk le, 2-3 naponta alszok nála.

2020. okt. 17. 08:08
 5/8 anonim ***** válasza:

10 éves kapcsolat után is sokkal aktívabb a szexuális életünk,

az elején meg hát... nos, még a liftet se vártuk meg hogy felérjünk.


Szerintem keres neki egy csajt, meg neked is egy másikat.

2020. okt. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezen mi itt hogyan tudnánk segíteni? Rád nem hallgat, megalázónak érzi a veled való együttlétet, amit tesz azt is csak azért, mert kötelező. Ha te nem tudod ezt vele megbeszélni, akkor csak tetteiddel hathatsz rá.


Arra gondoltál, hogy még nem élt át igazán jó szexuális élményt? Vagy esetleg szexuális traumája van? Mindkettőn segítene, ha elkezdenétek közösen tantráva, tantrikus masszázzsal, szexel foglalkozni. De ha ez nem jön be, van sok másfajta erotikus irányzat, amit kipróbálhattok.

2020. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engedd el
2020. okt. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy szerinte mitől tudna ez a helyzet változni?

Mit tudnál akár te,akár ő tenni érte?

Ha ezekre nincs semmi használható válasz, akkor mitől oldódna meg?

Illetve szerinted meddig érdemes egy ilyen problémát tolni magad előtt,úgy, hogy a szándék legkisebb jele sincs?

Képzeld el azt, ameddig szeretnél eljutni és állítsd mellé azt ahol most vagytok!

Az elejétől kezdve történt bármiféle előrelépés?

2020. okt. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!