Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem hisz nekem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem hisz nekem, és állandóan piszkál emiatt, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk jelenleg a párommal, mindent igyekszem elmondani neki őszintén. Szoktam járni bulizni, és van hogy a baráti társaságban számomra idegen pasik is vannak, és volt hogy hajnalig beszélgettem 1-2 vel. De csak beszélgetés volt, volt akivel utána szám csere is történt (akkor épp rosszban voltam a párommal). Én természetesen ezt is elmondtam, ami nagyon rosszul esett neki. Az is zavarja ha idegen pasikkal beszélgetek (telefonon), vagy ha az életben, vagy elmegyek meginni egy kávét és beülünk kettesben pár órára az illetővel. Hiába mondom hogy ebben nincs több részemről (a pasi részéről lehet több van de részemről nem), de mégis zavarja.

Ti mit tennétek, próbáltam már vele megbeszélni, le is csillapodik, de aztán ha hasonló dolog merül fel, ismét bajok vannak.

Az igaz, hogy az ismerőseim, barátaimmal való bulizás, találkozás nem zavarja, és mondta nem is várja el hogy monogán énljek, de vannak határok amik már zavarják.

Volt hogy a neten megismertem egy srácot akivel később össze futottam véletlenül a közeli plázában, és ott beszélgettünk kicsit, majd említette hogy majd telefonon is beszélhetnénk, ezt el is akartam mondani a páromnak de sajna nem jött ki rá a lépés mert épp melózott. Aztán mikor keresett a párom este, ekkor már 2 órája beszélgettem ezzel a sráccal /vonalban voltam/. mivel nem ért el, rám is írt, de mondtam neki hogy "most nem jó nekem, mert épp vonalban vagyok egy sráccal, és ezt akartam neked elmondani korábban". Várattam 1 órát, de nem tudtam letenni a telefont mert bunkónak éreztem volna magam, hiszem a srác épp az exéről mesélt hogy mennyire rosszban vannak (egyébként egy vagány srácról van szó, de épp meg volt zuhanva). Ez a dolog a páromat nagyon megviselte hogy nem voltam képes rövidre zárni a beszélgetést, és hogy mit lehet egy idegen sráccal órákig beszélgetni. Emlékszem akkor szakított is velem, de aztán megbocsájtott.

Én egyébként semmi rosszat nem látok ebben hogy beszélek másokkal is, de ő teljesen máshogy látja ezt. Szerinte ez nem épp normális dolog.

Ti mit gondoltok, vagy hogy lehetne ezt rendezni? Ti hogy álltok az ilyen dolgokhoz ha kapcsolatban vagytok?


2020. okt. 17. 13:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

Jo nagy tirpak csaj vagy, hallod e?!

Szakitsatok, jobbat erdemel nalad ez a pasi.

2020. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocsi, de ha van párod, akkor nem kell neten ismerkedni és plázákban "veletlenil' összefutuni.
2020. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Szóval.. a párod zavarja h randizol más férfiakkal?? Az ebatta!! Azonnal dobd ki ezt a férget. Mi lesz a következő? Ajándékot vesz? Szerelmet vall? Jövőt tervez? Nem ember ez..
2020. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

"Várattam 1 órát, de nem tudtam letenni a telefont mert bunkónak éreztem volna magam"


És a jelen lévő pároddal szemben nem érezted bunkonak magad? Vagy esetleg igazi taplónak?


L

2020. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem vagyok féltékeny típus, de téged már rég ott hagytalak volna. Nyíltan pasizol, randizol a parod mellett, persze hogy nem fog neki tetszeni. Agyilag meg nem vagy érett egy felnőtt kapcsolatra.
2020. okt. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hiába mentegetőzöl, hogy nem történt semmi, attól még ugyanúgy szarul esik az ilyen. Más pasikat helyezel a párod elé fontossági szempontból, tök mindegy, mi van köztetek. 4-esnek igaza van, a sráccal, akivel lelkizel nem akarsz bunkó lenni, a pároddal meg igen, és neked áll feljebb, ha neki ez nem tetszik. Hát... na.
2020. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A felvázolt helyzet szerint nem az ismerőseiddel találkozol, hanem konkrétan ismerkedsz, flörtölsz, randizgatsz. Nincs az a férfi, akit ez ne zavarna. Egy beszélgetést nem szakítasz meg egy idegennel, miközben ha nem érdekelne, egyszerűen megmondhattad volna, hogy leteszem, mert a pasim keres. Úgy kivágnálak, mint a macskát..
2020. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Te aranyat sz.rsz, vagy hogy nem rúgott még ki páros lábbal az, akit te nagy pofátlanul barátodnak nevezel?
2020. okt. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Gáz a viselkedésed, minden mást az előző hozzászólasokban már leírtak, csak gondoltam nem baj ha látod, hogy a többség milyen véleményen van.
2020. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Az általad leírtakból az derül ki, hogy a párod érzéseit leszarod, más férfiak érzésivel meg játszol közben, és eszközként használod őket egy folyamatos játszmázáshoz, amivel a párodat akarod féltékennyé tenni.


Itt nem a párodnak kéne változnia szerintem, hanem neked, ha szeretnéd, hogy egyszer legyen egy kölcsönös szereteten, tiszteleten és bizalmon alapuló, harmonikus párkapcsolatod.


(Mondjuk a párod helyében én már szakítottam volna veled.)

2020. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!