Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy válságból,hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy válságból,hogy lehet kimászni,ha lehet?L

Figyelt kérdés

3 napig vitáztam a barátommal,tőle indult az egész egy egyszerű sértődésből,ami mindkettőnk makacs viselkedése miatt folytatódott.Másnap ő nagyon ingerült volt,bunkó amin már nem tudtam magam túltenni.Nem élünk együtt,szóval haza mentem és otthonról ment egymásnak az adok-kapok én annyira belelovaltam magam,és olyan düh lett bennem,valami furcsa düh és kb fenyegetőztem,hogy szakítok vele és mondtam mindent,hogy nem vagyok vele boldog stb. Ő meg folyamatosan békülni akart,két nappal később békültünk ki,de addig ez ment,alig beszéltünk és csak szidtuk a másiakt. Holott amúgy a vitánk előtt minden baromi jó volt,nagyon jól éreztem magam vele, azt éreztem,hogy ő az igazi és ő is sokszor mondta,hogy velem tervezi az életét.

Viszont másnap este,hogy kibékültünk még felhoztam neki a témát,hogy nagyon bánom az egészet,hogy így viselkedtem,nem kellett volna,mert tényleg rájöttem,hogy ez az egók harca volt,ő sem és én sem engedtünk én meg direkt generáltam magamban a negatív érzéseket,és sajnos ezeket ki is engedtem. És kiderült,hogy ő már telejesen másképp lát engem és a kapcsoaltot,már nem akar velem annyi időt tölteni és szerinte kérdéses,hogy egyáltalán mi lesz velünk a jövőben. Azt mondta több időt akar egyedül,és azóta tényleg több napok telnek el,hogy találkoznék,holott előtte majdnem mindennap együtt voltunk tényleg szeretve érzetem magam. Sőt azt is modnta nekem,ha szakítottam volna vele sokkal könnyebb lenne az élete,mert nem lennének viták és őszintén iszonyatosan jól érezte magát nélkülem és ezt többször hangoztatta is. Amit nem értek,mert amúgy meg állítólag össze is költözne velem már,de ha összeköltözne hogyan bírná,ha most meg foylamatosan egyedül akar lenni? Azt modnta ő folyton azt érzi,hogy figyelni kell rám,és nem csinálhat azt amit akar. Ami szerintem nem igaz,még én szoktam neki mondani,hogy dolgozzon vagy játszon vagy filmezzen ha ott vagyok nyugodtan,és ő szokta elutasítani hogy úgy nem akar. Én egyáltlaán nem támasztottam felé semmi ilyen igényt,valamiért magától gondolja ezt.

Annyira fájdalams volt ezeket hallanom egyékbént,hogy napok óta kb folyton csak sírok,azért is sírok,mert tudom,hogy én is tehetek róla nagyban,hogy a vitát így alakítottam és hogy megbántottam őt. De azért is sírok,mert ilyen lett velem és lobog felettem a gondolat,hogy lrhet már nem is szeret vagy nem is jó neki velem. DE nem értem,mert a vita alatt állandóan olyanokat írt,hogy mennyire odáig van értem,mennyire szeret,tagadhatatlanul stb stb erre a miután kibékülünk ezzel jött elő,hogy túl sokat vagyunk együtt és lehet,hogy nem is tudunk együtt működni.

Nem tudom ti mit gondoltok erről? Nekem annyira fáj ,valamiért úgy sírok pedig nem is szakítottunk és nem is modnta,hogy akarna,de mégis amiket elmondott most bennem azt keltik,hogy ő nem érzi jól magát velem.

Nem tudom mit tehetnék jelenleg.


2020. okt. 17. 14:01
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
0%

Azt, hogy ennek vége. Ràjött, h hàzisàrkàny vagy, ő meg nem teper ezért.


Persze, ha jófiú, nem dug félre, míg nem szakítotok...

2020. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagy házisárkány, majd máskor nem veszekszel a semmin.

De ez pasi szerintem nem szeret téged. Ilyet akkor mondunk, ha valaki tök jó szexre, de amúgy semmi különös.

2020. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2, kifejetenéd ,hogy mire gondolsz ,mármint mit mondunk akkor ha valaki csak szexre jó?

MErt amúgy az tök igaz,hogy a szexualitásban számára én top vagyok,azt folyton dícséri is,meg a lelkemet ahogy szeretem és bánok vele.Elvielg boldog mellettem.Csak azt mondja,hogy amikor vele vagyok nem tud vagy nem akar más dolgokra figyelni és jó érzés egyedül lennie. Csak mondom akkor nem tudom hogy lehet együttélni majd,ha ennyire egyedül akar lenni? meg amúgy is furcsa,ha azt mondja nagyon szerelmes belém és eddig kb midnig velem akart lenni,most meg inkább egyedül napokig akkor mégis csak valami változhatott :(

1, nem hiszem hogy az vagyok,pont hogy csendesebb,türelmes nő vagyok.

2020. okt. 17. 14:56
 4/4 October15 ***** válasza:
52%

Nyilván nem támasztottál semmilyen igényt. Sztálin elvtárs sem mondta meg, hogy mit ne csinálj vagy Berija elvtárs lekísér a pincébe... :D Akinek volt életösztöne az idővel rájött. :D [Akinek megvan honnan a szöveg annak pacsi.]


-Az "igazi" egy baromság.

-A probléma forrása pedig egyszerű: Te több együtt töltött időt igényelsz mint ő, amibe amúgy az is bele tartozik ha te ott vagy de ő csinál valamit. Ez amúgy nem zárja ki azt, hogy szeret csak szimplán mások az igényeitek, ahogy az együttélést sem csak kell mindenkinek 1 hely ahol egyedül lehet vagy legalábbis nincs lebaszva ha elmagy otthonról stb.

2020. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!