Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ez helyén való viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez helyén való viselkedés?

Figyelt kérdés
Párom olyanokat ír másoknak hogy szia ismerkednék meg ilyenek, szerintetek ez helyén való egy kapcsolatban? Tényleg így kell működnie?
2020. okt. 17. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Helyénvaló, persze. Írogass te is!
2020. okt. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne
2020. okt. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
megérdemlitek egymást.
2020. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 October15 ***** válasza:
100%
Hát kinek írogatja és miért? :D Csak mert azért ez nem mellékes.
2020. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ismeretlen nőknek írogatja.

Nem értem mire fel a bunkó beszolas hogy megérdemeljük egymást, én csak feltettem ide egy egyszerű kérdést, mert számomra hihetetlen hogy ez helyén való.

És nem, én nem írogatok mert tisztességes és korrekt ember vagyok, nem pedig ilyen pofátlan :)

2020. okt. 17. 16:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el ezt az embert :D

Nyilván ha idegen nőknek írja, azt egyértelműen nem barátkozásnak veszi senki

2020. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 October15 ***** válasza:
100%
Hááááááát nehezen tudom elképzelni azt, hogy valaha önmagában leírom azt, hogy "Szia ismerkednék." meg azt is, hogy akarnék olyannal ismerkedni aki ilyenre vissza is ír de ha mégis így történne akkor tuti nem barátkozási szándékkal tenném. Elvégre ha barátkozásról lenne szó akkor valamilyen témában már beszéltünk volna tudom is én egy csoportban egy poszt kapcsán dumáltunk és ráírok az pl totál előfordulhatna és a hipotetikus barátnőm 100%-ig biztos lehetne, hogy nem csajozás céljából teszem. :D De csak úgy random ráírogatni csajokra, hogy "Szia ismerkednék." az hát... biztos van az a műveltségi szint ahol jelenthet barátkozást is... de akkor én nem ott vagyok. :D
2020. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem helyén való.
2020. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat
2020. okt. 17. 19:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális ez. Az is lehet, hogy már meg is csalt mással, akár többször is. Nekem eszembe nem jutna más lányoknak, főleg ismeretleneknek írogatni. Szerintem szakíts vele, jobban jársz. Egy kicsit sem számítasz neki.
2020. okt. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!