Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha egy nő nagy esküvőre vágyik, de a férfi nem szereti az ilyesmit?

Figyelt kérdés
Rólam van szó és a barátnőmről aki már az élettársam. Ő nagy esküvőre vágyik én nem. Én nagyon visszahúzódó vagyok nem szeretem az ilyesmit. Ő viszont szeretné nagyon. Ő elfogadott engem így viszont én is áldozatot hozok ha társaságba kell menni vagy családi összejövetelek vagy bármi természetesen megyek. Viszont nagyon nem szeretem az ilyesmit mint pl esküvő. Azt mondta nekem nagyon elnéző volt már velem eddig és még erre sem vagyok képes, hogy megkerjem és szórakozzunk meg nagy esküvő legyen. Az igaz hogy sok mindent elnézett, pl nem nagyon volt hosszú kapcsolatom előtte, leginkább alkalmi meg örömlányok. Ezeket is elnézte, de én is meg teszek neki mindent amint tudok. Társaságban is aktívan részt veszek vele mindig. Eddig azt mondta nem baj hogy nincs esküvő meg házasság, de egyszer csak nekem esett hogy nem igaz hogy ennyit se teszek meg érte mikor lenne rá pénz is meg minden. Sajnos jól megkaptam, itt hagyott most az anyjanal van. Láttam itt lehet kérdezni szóval érdekelne kinek mi a véleménye? Kinek van igaza?

2020. okt. 17. 16:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%

"Pénz lenne rá"


2-3 milliót elb*@szni egy esküvőre akkor lehet, ha van mondjuk 30-50 milliód. A magyar párok többsége úgy b*@sz el ennyit, hogy ennek a töredéke sincs meg neki, de persze a felhajtás az kell.

2020. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%

Jó helyen van az anyjánál. Most kihisztizi az esküvőt, jövőre meg az első pocaklakót. 2 év múlva második babuci, utána meg jöhet a CSOK.

A jóisten mentsen meg az ilyen idióta hárpiáktól!

2020. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom igazából minden nagyon jó vele, erre viszont mindig is vágyott. Hát tanácstalan vagyok. Azért nem hiszem hogy milliokba kerülne. De nem tudom lehet tévedek.
2020. okt. 17. 16:48
 4/21 anonim ***** válasza:
26%

Na, akkor te vagy az a balek, akinek majd az összes babócát le lehet majd dugni a torkán, mert hogy a menyecske nagyon vágyott rá.

Sok boldogságot!

Papucsot nem kell vennetek otthonra.

2020. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Mit lehet tenni?


Ha nem akarod elvenni, ő meg esküvőre vágyik, akkor ebben nem egyeznek az igényeitek, így valakinek vagy engednie kell kettőtök közül vagy szakítani.


Még jó, hogy nem a gyerekvállalásnak álltok ilyen módon hozzá.

2020. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Kihagytad a legfontosabbat: TE feleségül akarod venni ezt a lányt? Az esküvői felhajtással van bajod vagy a házasság intézményével?

A barátnőd is gondolja át, hogy a házasság fontos neki, a társa fontos számára, vagy az, hogy egy napig parádézzon?

Fel kell állítanod a saját határaidat, és ne engedd, hogy számodra kínos helyzetbe kényszerítsenek. Akkor se, ha ennek szakítás a következménye.

2020. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Hogy nem kerül milliókba? De. Egy nagy esküvő lagzival, álomruhával csillámfaszlámával bizony milliókba kerül.
2020. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%
hogy lehetsz ilyen, mikor mindenki tudja hogy az esküvő a lányok nagy napja, az amiről kislánykorukban álmodoznak. még a játékbabák közül is mindegyik kislány a menyasszonyosat akarja. felakarja venni azt a szép ruhát legalább egyszer az életbe, de úgy látszik te ezt nem tudod megérteni...
2020. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
Én nőként mondom azt, hogy hülyeség ez az egész rongyrázás esküvő miatt. Szóval nem minden lány álma ez. Amúgy manapság már egy szűk körű kis, semmilyen esküvő is vagyonokba kerül. Érdemes lenne leülnötök tisztázni a jövőbeli terveket, és annak függvényében egy költségvetést arról, mire mennyi kell hogy jusson. Abból látni fogja, hogy nem csak így kisujjból szokták ezeket a pénzeket kirázni. Addig is jegyezd el, adj neki egy gyűrűt. 1-2 évig csend lesz. Utána meg ahogy haladtok, aszerint lagziztok majd.
2020. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha amúgy el akarod venni, csak a nagy esküvővel van bajod, akkor érdemes lenne valami kompromisszumra törekedni. Az lenne a normális, hogy ha ezen nem lenne hiszti, hanem meg tudnátok beszélni, hogy kinek mi az, ami nagyon fontos és miből tud engedni. Az esküvő a TI nagy napotok lenne, mindkettőtöknek jól kéne éreznie magát.
2020. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!