Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom emiatt haragudni vagy megsértődni?

Figyelt kérdés

A barátomtól eljöttem késő délután és abban maradtunk, hogy megy a haverokhoz, de utána találkozunk.

10kor hívott, hogy csak éjfél után fog jönni, de azóta se hívott. Ez normális dolog? Van okom haragudni?


2020. okt. 18. 01:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Még a férjemtől sem várom el, hogy időre hazajöjjön, ha a barátaival van, nem vagyok az anyja... Alap, hogy ha egyikünk elmegy valahová este, akkor a másik ellátja a gyerekeket és megcsinálja az esti házimunkákat (felmosás, mosogatás, másnapi ebéd elkészítése).


Nincs okod haragudni, a barátaival van, hadd érezze jól magát.

2020. okt. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem volt arrol szó, hogy szórakozni megy.
2020. okt. 18. 01:33
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Hogy én mennyire szerencsésnek érzem magam, hogy mindig normális csajokat fogtam ki...

Nem, nincs okod haragudni.

2020. okt. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most ez normális? Azt mondta éjfél után itt van értem. Fél 3 van és azóta se történt semmi.
2020. okt. 18. 02:40
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Az anyukája vagy?
2020. okt. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

Nem a tulajdonod

Egyébként miért nem szedted össze a hozzád hasonló hülye picsákat es akkor nem itt sirankoznál

2020. okt. 18. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem van. Nem azért mert szórakozni ment. Persze, nem vagy az anyukája. De ha megbeszéltek valamit, te várod hogy menjen, mert azt mondta.Igenis elvárható hogy tartsa az adott szavát, és ne várasson fél éjszaka. Vagy legalább keressen, hogy bocsi kések.
2020. okt. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Bármilyen kapcsolatban elvárható a másiktól, hogy tartsa a szavát. Illetve ha nem tud jönni, szóljon. Alap tisztelet. Nem mindenkinek megy. Én szakítottam már meg emiatt barátságot.
2020. okt. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Ja és haragudni, sértődni nincs értelme. Egyértelműen tudomására kell hozni, hogy ez neked nem fér bele, legközelebb ne forduljon elő.
2020. okt. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Nincs okod haragudni. Hadd legyen kicsit a haveroknál. Haragudni max azért van okod, mert nem szólt, hogy hol van, miért nem ment érted, ahogy megbeszéltétek.

24F

2020. okt. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!