Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt miért viselkednek úgy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért viselkednek úgy az emberek, hogy azonnal szakítani kell és távoltartásit kérni egyetlen egy pofon miatt?

Figyelt kérdés

Szégyen, nem szégyen, a mi kapcsolatunkban előfordult fizikai agresszió EGYETLEN EGYSZER. Tudni kell, hogy a barátnőm egy rendes, de nagyon érzelmes, befolyásolható nő, olyan barátnői voltak, akik nagyon keményvonalas feministák, pasi-idomítós mémeket posztoltak fb-ra, és a barátnőmet is ellenem és általában a férfiak és a hagyományos értékrend ellen hangolták.

A barátnőm tud és szeret is főzni, de amikor összeköltöztünk, akkor tűnt fel, hogy rendetlen, és hiába főz, addig hagyja ott utána a mosatlant, amíg büdös nem lesz. Amikor szóltam érte, akkor felszólított, hogy ha már ő főz munka mellett, mosogassak én, mert sem ideje, sem türelme, sem idegzete nincs. Én mondtam, hogy ideje van, mivel edzegetni, barinőkkel trécselni is van ideje, az alatt elmoshatná a fél konyhaszekrényt, erre jött, hogy kell a szabadidő, mert ő nem bírja. Erre mondtam, hogy érdekes, anyám még 3 gyerek mellett is bírta, ő meg elejtett erre egy olyat, hogy "nem mindenki akar háztartási csicska lenni", erre kapta a pofont. Az én Édesanyámat ne szidja senki.

Kicsit elméreteztem az ütést, megtántorodott, nagyon megijedtünk, zokogtunk. DE mindketten tanultunk az esetből! Ő azt, hogy soha többé nem szidhatja anyukámat, és tisztel engem is, visszaszereztem az elveszett tökeimet (mert ha ilyet megenged magának, akkor nekem már rég nem volt környéken a tököm), én pedig megtanultam, hogy ne legyek agresszív. Azóta bújós kiscica lett, sokkal jobban megvan a kapcsolatunkban a megfelelő férfi-nő dinamika, egészségesen működünk. Tehát adott esetben AKÁR még jól is ki lehet jönni az ilyesmiből, ha értelmesek a felek, és beismerik, hogy ők is hibáztak.


Ja, és végre leépítette a barátnőit eléggé, és ezt az esetet el sem mondja, mert tudja, hogy nem értenék meg, nem hagyja, hogy tovább mérgezzék.


2020. okt. 18. 01:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
96%

Cserébe lehet házi csicska ami nem akart lenni, mert gyanítom azóta is derogál neked mosogatni 🤷‍♀️ és szép lassan elmarod azok mellől az emberek mellől akiket szeret, hogy te legyél az egyetlen biztos pont.

Én mindig is mondtam, mindenki ott bacca el az életét, ahol kedve tartja.

2020. okt. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
97%
Mert ez a történet csak a te szempontodból fordult jóra, az övéből tragédiába kezd fordulni.
2020. okt. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
97%
Tehát akkor mindketten dolgozó emberek vagytok, a barátnőd főz rád, és te valamilyen rejtélyes oknál fogva nem vagy hajlandó elmosogatni, és még meg is ütöd. Ez egy tragikomédia. :)
2020. okt. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
97%

Hányingerem van tőled.

Édesanyád erre tanított? Hát édesapád? Hogy emelj kezet a párodra a koszos tányér miatt, amit te is el tudnál mosni?

Remélem, neki több esze lesz és mielőtt otthagy, elmondja ezt a hozzátartozóinak, majd ők megtanítanak téged tiszteletre és a tøkeid is elintézik.

A férfiak szégyene vagy.

2020. okt. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 A kérdező kommentje:
Ha nem is mosogatok, rengeteg más dolgot csinálok. Bütykölés, dolgok megjavítása, porszívó, lefolyótisztítás, olajcsere autóban, és nettó 100 ezerrel többet is keresek. Szóval bőven kiveszem a részemet.
2020. okt. 18. 02:02
 6/79 anonim ***** válasza:
95%

A tuskóságból is bőven kiveszed a részed.

Ha a párod keresne többet és bütykölgetne otthon akkor neki lenne joga megütni?

2020. okt. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
91%

Ha ilyen jó az anyagi helyzetetek, akkor vehettek egy mosogatógépet. 1 éven belül behozza az árát a víztakarékossággal.

Ha szeretnéd a párodat, előbb jutna eszedbe a bejárónő, a mosogatógép és a rendelt étel, valamint az eldobható edények is.

Te nem szereted, hanem uralni akarod.

2020. okt. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 A kérdező kommentje:
Senkinek nincs joga, egyszeri hiba volt, amihez sok-sok feszültség vezetett.
2020. okt. 18. 02:06
 9/79 A kérdező kommentje:

7

Bocs, de nekem a lusta nőktől van hányingerem. Nem szeretnék uralni senkit, csak normális családot szeretnék, ahol nem az öntelt mocsok társadalom kiszolgálásáról szól az egész.

2020. okt. 18. 02:07
 10/79 anonim ***** válasza:
96%

Egyszeri mi?

Az egyszeri alkalomból lesz az elhúzódó családon belüli erőszak.

2020. okt. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!