Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt miért viselkednek úgy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért viselkednek úgy az emberek, hogy azonnal szakítani kell és távoltartásit kérni egyetlen egy pofon miatt?

Figyelt kérdés

Szégyen, nem szégyen, a mi kapcsolatunkban előfordult fizikai agresszió EGYETLEN EGYSZER. Tudni kell, hogy a barátnőm egy rendes, de nagyon érzelmes, befolyásolható nő, olyan barátnői voltak, akik nagyon keményvonalas feministák, pasi-idomítós mémeket posztoltak fb-ra, és a barátnőmet is ellenem és általában a férfiak és a hagyományos értékrend ellen hangolták.

A barátnőm tud és szeret is főzni, de amikor összeköltöztünk, akkor tűnt fel, hogy rendetlen, és hiába főz, addig hagyja ott utána a mosatlant, amíg büdös nem lesz. Amikor szóltam érte, akkor felszólított, hogy ha már ő főz munka mellett, mosogassak én, mert sem ideje, sem türelme, sem idegzete nincs. Én mondtam, hogy ideje van, mivel edzegetni, barinőkkel trécselni is van ideje, az alatt elmoshatná a fél konyhaszekrényt, erre jött, hogy kell a szabadidő, mert ő nem bírja. Erre mondtam, hogy érdekes, anyám még 3 gyerek mellett is bírta, ő meg elejtett erre egy olyat, hogy "nem mindenki akar háztartási csicska lenni", erre kapta a pofont. Az én Édesanyámat ne szidja senki.

Kicsit elméreteztem az ütést, megtántorodott, nagyon megijedtünk, zokogtunk. DE mindketten tanultunk az esetből! Ő azt, hogy soha többé nem szidhatja anyukámat, és tisztel engem is, visszaszereztem az elveszett tökeimet (mert ha ilyet megenged magának, akkor nekem már rég nem volt környéken a tököm), én pedig megtanultam, hogy ne legyek agresszív. Azóta bújós kiscica lett, sokkal jobban megvan a kapcsolatunkban a megfelelő férfi-nő dinamika, egészségesen működünk. Tehát adott esetben AKÁR még jól is ki lehet jönni az ilyesmiből, ha értelmesek a felek, és beismerik, hogy ők is hibáztak.


Ja, és végre leépítette a barátnőit eléggé, és ezt az esetet el sem mondja, mert tudja, hogy nem értenék meg, nem hagyja, hogy tovább mérgezzék.


2020. okt. 18. 01:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
100%

#59


👍👍👍Az idióták sosem ismerik be, hogy azok.

2020. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 A kérdező kommentje:
Ja, megy itt is a válaszolók részéről az idegbeteg szájtépés, szalmabáb érvelés, ködösítés. Köznapi nevén: feminizmus. :)
2020. okt. 18. 14:05
 63/79 anonim ***** válasza:
98%

Fingod sincs, mi a feminizmus.

A tökeid akkor vesztetted el, mikor megütötted a nődet. Elég itt megnézned, hányan nem tekintenek rád innentől férfiként.

Nem nőd van, hanem csicskád.

Azért gyakorin vergődsz, mert csak itt mered felvállalni, hogy te vered a nődet, ha beugat.

És az a szomorú, hogy ezt te nem érted egyedül, mindenki más igen.

2020. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
98%

A barátnőd megfogalmazta a véleményét amiben igaza is volt. Anyukád a házicselédetek volt, a fél élete ha nem az egész arra ment rá, hogy "jó háziasszony legyen" és körül ugrálja az urát és a trónörököst. Van nő akinek ez a szerepet valóban örömet okoz. Reméljük anyukád ez a típus, de a barátnőd nem ez volt. Aztán bele verte az észt, hogy úgy fogalmazzak.

Lehet durvábban fogalmazott mint az neked kellemes, de neked épp úgy el kellett volna hagynod őt, ha úgy érezted nem tisztel, mint, ahogy neki ezt kellett volna tennie, ha nem ért egyet azzal, hogy lusta here módjára logatod a lábad és övé a házimunka. Az után, hogy megütötted, pláne igaz ez. De nem tette. Reméljük valóban boldog tud lenni a házi cseléd szerepkörben. Ami probléma, az az, hogy szerinted te aztán marha jól csináltad és emelle találsz olyan hátszelet, ami ezt tovább erősíti. Innentől jön a kérdés, vajon a gyerekeiddel mi lesz a helyzet? Mert gyanítom több alkalom is lesz (főleg ha a gyerek erős jellem) mikor "meg kell találnod a tökeidet" vele szemben. Bár ha időben elkezded kialakítani a tekintélyelvű rendszert, amiben a neve hallgass, lehet azelőtt tudod megtörni, hogy elkezdené önmagát kibontakoztatni.

2020. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
100%
Igen, anyád mindannyiótok csicskája volt. És te ezt akarod a barátnődtől is. Lehet megsértődni, de én bizony bsztalak volna ki az ajtón, még a lusta önző seggedbe is belerúgtam volna a tűsarkú csizmámmal, ha kezet mersz emelni rám, mert elmondtam az őszinte véleményemet. Örülj, hogy nem én vagyok a barátnőd. Senkitől nem tűröm el a lekezelést, egy ilyen idióta fszkalaptól meg végképpen nem. Tőlem azt kaptad volna, amit adsz.
2020. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
100%

Nem szidta az anyukádat, csak őszinte volt és az igazat mondta attól, hogy neked nem tetszett.

Aki ezt csinálja, az csicska. Sértő?

Igen. De közben igaz is? Igen.

2020. okt. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
4%
Imadom, hogy a hasonlo kerdesek alatt a csajoknal elokerult a bokszmult, a fekete ov es a tusarku csizma. Az uzlet es penzugyek kategoriaban meg mindenki milliardos :)
2020. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
100%
És ha visszaüt akkor mit csináltál volna? Mégjobban arcon ba..szod? Tudod minden nőgyűlölő azzal jön hogy ha feminizmus van akkor miért ne üthetné vissza a nőt. Valahogy mindig ez az első ami eszükbe jut.🤔 A nőverés. De ha a barátnőd adta volna vissza, ami teljesen fair lett volna, az már nem tetszett volna neked.
2020. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
95%

#67


Mi bajod van a csizmámmal? Nincs bokszoló múltam, de az ilyen fszkalapokkal szemben, mint a kérdező is, bizony mindenáron megvédem magam, minden lehetséges elérhető eszközzel. Nem leszek áldozat.

2020. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
98%

Szégyen, nem szégyen, odab.sztam az uramnak egyet.

Tudni kell, hogy az uram egy nagyon rendes ember, sokat dolgozik, de valahogy nem sikerül neki hazahozni annyi pénzt, hogy mindig mercink legyen a ház előtt, kettő, mert ugye ketten vagyunk.


Pedig ha van ideje edzegetni, meg haverokkal lógni, akkor ugye tudna még pénzt keresni is ez idő alatt. Erre jött, hogy kell a szabadidő, mert ő nem bírja.

Erre mondtam, hogy apám még 3 gyerek mellett is bírta, hogy megteremtett nekünk mindent, pedig mindig velünk játszott, hogy anyám addig tudjon főzni.

Ekkor kapta a pofont, kicsit nagy lett, de ne szidja már az édesapámat, akinek a nyomába sem érhet.

Azóta mint a kezes bárány, azonnal pattan a boltba, ha nincs valami itthon, és én pont főzés kellős közepén vagyok,

többet is dolgozik, és a hülye haverjai is kezdenek eltünedezni mellőle.

Mindketten tanultunk az esetből, kezd helyreállni a kapcsolatunk, a férfi nő dinamika, egészségesen működik.

Azóta tiszteli a nőket, elismeri a fáradozásaikat, és megtanult nem belepofázni háztartási teendőkbe, hanem besegít mint egy normális pali, mint amilyen az apám volt.

😊

2020. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!