Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt miért viselkednek úgy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért viselkednek úgy az emberek, hogy azonnal szakítani kell és távoltartásit kérni egyetlen egy pofon miatt?

Figyelt kérdés

Szégyen, nem szégyen, a mi kapcsolatunkban előfordult fizikai agresszió EGYETLEN EGYSZER. Tudni kell, hogy a barátnőm egy rendes, de nagyon érzelmes, befolyásolható nő, olyan barátnői voltak, akik nagyon keményvonalas feministák, pasi-idomítós mémeket posztoltak fb-ra, és a barátnőmet is ellenem és általában a férfiak és a hagyományos értékrend ellen hangolták.

A barátnőm tud és szeret is főzni, de amikor összeköltöztünk, akkor tűnt fel, hogy rendetlen, és hiába főz, addig hagyja ott utána a mosatlant, amíg büdös nem lesz. Amikor szóltam érte, akkor felszólított, hogy ha már ő főz munka mellett, mosogassak én, mert sem ideje, sem türelme, sem idegzete nincs. Én mondtam, hogy ideje van, mivel edzegetni, barinőkkel trécselni is van ideje, az alatt elmoshatná a fél konyhaszekrényt, erre jött, hogy kell a szabadidő, mert ő nem bírja. Erre mondtam, hogy érdekes, anyám még 3 gyerek mellett is bírta, ő meg elejtett erre egy olyat, hogy "nem mindenki akar háztartási csicska lenni", erre kapta a pofont. Az én Édesanyámat ne szidja senki.

Kicsit elméreteztem az ütést, megtántorodott, nagyon megijedtünk, zokogtunk. DE mindketten tanultunk az esetből! Ő azt, hogy soha többé nem szidhatja anyukámat, és tisztel engem is, visszaszereztem az elveszett tökeimet (mert ha ilyet megenged magának, akkor nekem már rég nem volt környéken a tököm), én pedig megtanultam, hogy ne legyek agresszív. Azóta bújós kiscica lett, sokkal jobban megvan a kapcsolatunkban a megfelelő férfi-nő dinamika, egészségesen működünk. Tehát adott esetben AKÁR még jól is ki lehet jönni az ilyesmiből, ha értelmesek a felek, és beismerik, hogy ők is hibáztak.


Ja, és végre leépítette a barátnőit eléggé, és ezt az esetet el sem mondja, mert tudja, hogy nem értenék meg, nem hagyja, hogy tovább mérgezzék.


2020. okt. 18. 01:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
85%
70 Ebben nincs is hiba, ő is visszaüthetett volna, mint a kérdező barátnője, de nem tette. Igazi arany ember. 😄😄
2020. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
100%
70es nagyon jól megfogalmazta😂
2020. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként csak azt tudod hangoztatni hogy azért kapta ahogy anyadrol beszélt. Akkor beszéljünk már arról is te mit erdemelesz azért amiért úgy gondolod a nők a cseledjeid.
2020. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
12%

#69


A #22 a Kolompar Tajszonita, a #37 a Kung-Fu mester, te meg a Csizma Dia.


Marcsak valami kanadai favago csaj kene, aki fejszevel csapna szejjel a kerdezot :D

2020. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
32%

#74

Jó nekik. Nem őket verik...

2020. okt. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
1%

Hínnye de izmos csajok vannak itt, kíváncsi lennék a való életben egy éles helyzetnél hogy reagálnak.

Gondolom a pipogya férfiakkal keménykednek pl a pénztárból munkaidőben, más esetben meg elbőgik magukat.

A libsi jenki bzifilmek hatása....

Érdekesek ebben a kategóriában ezek a kérdések, az összes agresszív leszbikus femináci ilyennél tombolja ki magát.

2020. okt. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
86%

#75


Miért is vernének? 🤔Vannak nők, akik nem alélnak el egy hímtől csak azért, mert farka van.


#76


Nem vagyok leszbikus, csak van önbecsülésem, és nem fogok bizonyos dolgokat eltűrni a szerelem nevében sem. És nem leszek attól femináci, mert az aggresszív, öntelt fszoknak nem hagyom magam pofozni. Ha pofozkodik, akkor vállalja a következményeit is.

2020. okt. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
46%
2020. okt. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy igaz e vagy nem hogy így reagalnanak? Most nem róluk van szó hanem a kérdezőről aki mellesleg jól eltűnt és nem tudott megfelelő választ adni a 73as kommentemre, nyilván nem véletlenül.
2020. okt. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!