Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szüksgem lenne egy külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüksgem lenne egy külső szemlélőre aki elmondaná mit lát?Nem szeret,kevesebb vagyok?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta ,hogy rájött engem nem szeret úgy mint az exeit. Irántuk lilaködös szerelmet érzett,azt hogy bármit megtenne értük.És feladata magát miattuk,de így sem volt viszontszeretve,lepattintották,vagy megcsalták stb.

Én vagyok az első barátnője aki szereti (hozzáteszem én sem lilaködösen szeretem őt csupán tudom,hogy nekem ő megfelelő társ és tudom szeretni ).Szóval én szeretem őt nagyon,neki ilyen még nm volt ezért nem is akar semmit kb beletenni a kapcsolatba és rájött emiatt nem akar,mert másokat jobban szeretett és másoktól nem kapott szeretetet.

Amúgy azt hozzáteszem ne gonodljátok,hogy én elvakulta nszeretem vagy bármit megteszek érte,simán mondok nemet neki és nm teszek meg érte bármit. Mégis még ígyis ő azt gondolja,hogy én bármit megteszek én imádom őt és a lényeg emiatt szerinte nem szeret úgy mint másokat akik nem szerették.


Most a kérdés az,hogy nem tudom mi tévő legyek? Mármint ő is modnta hogy tudta hogy nagyo nakar engem ilyen nőt akar mint én,én tudtam hogy olyan férfit akarok mint ő . Összejöttünk és csak az lett a probléma,hogy igen ő tényleg nagyon keveset mozdul meg értem,én jóval többet érte,de nem papucsosan és nem azért mert elvakultan imádnám,csak mert én tudom reálisan h tenni kell a másikért hogy legyen valami.


Szóval most komolyan normális az,hogy kevesebbre értékeli ezt a fajta szerelmet mint azt amikor kutyául bántak vele? Azt miért hiszi többnek??

Most tényleg ilyen az élet? Ha két ember szereti egymást jól bánnak egymással akkor le van sajnálva az egész,hogy az nm is olyan jó?

Most így maradjak vele? Baromira sajnálom ,mert mint embert nagyon kedvelem,ilyen társat akarnék és ő is ilyen nőt mint én. De hogy legyek egy férfival aki azt mondja,hogy mivel tisztelem ,szeretem ezért ő nem akar túl sokat tenni értem,másokat jobban szeretett mert azok nem szerették??!


2020. okt. 19. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2020. okt. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég érett a srác.
2020. okt. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elég sok kérdés van benne.

Külsőszemmel mit gondoltok?

Reaális,hogy kevesebb az a szerelem ahol tisztában vagy a másik értékével és gyengeségével mint ahol nem?

Kevesebb az ahol felnéznek rád és szeretnek,mint az ahol csak megtürnek?

Maradjak ilyen emberrel aki azt lesajnálja?

Sok kérdés..

2020. okt. 19. 10:03
 4/12 anonim ***** válasza:

"kevesebbre értékeli ezt a fajta szerelmet mint azt amikor kutyául bántak vele"

"Ha két ember szereti egymást jól bánnak egymással akkor le van sajnálva az egész,hogy az nm is olyan jó"

Meglepően sok emberre igazak ezek a megállapítások. Főleg azokra, akik első kapcsolatban szenvedtek a másik mellet. Azoknak egy nyugodt, megbízható szerelem már sokszor unalmas.

2020. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A sajat önértékelésével lehetnen gondok. Mivel sz...rba se veszi magàt azzal hogy valaki szereti nem azt tanulja meg hogy de akkor talàn mégis elég jó vagyok, hanem "valami gond lehet a csajjal ha valaki olyat szeret mint én".

Ez az egyik màsik hogy egy bizonyos korban és sajnos afölött is a pasik szeretnek 'szenvedni', az kell aki kiszàmíthatatlan és megközelíthetetlen emiatt izgalmas. Szerencsére van elég sok sràc aki nyugodt és csak egy jó pàrkapcsolatra vàgyik. Nincs veled semmi gond, viszont ha valaki a szemmembe mondanà hogy nem szeret (annyira) én nem maradnék, mert az meg az én önbecsülésemet nyirja ki

2020. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valamelyik reménytelen exébe szerelemes még mindig. Te most csak egy kényelmes kapcsolat vagy neki. Dobd a fenébe, mielőtt sírás lesz a vége. Tapasztalatból mondom. Az ilyennek mi sose kellenénk igazán, ahogy felbukkan a színen az áhított exbarátnő, te leszel a kevesebb, a szrabb, a nem elég jó. Persze még a te hibádnak is fogja beállítani az egészet. Ennél az embernél csak jobbat találhatsz, olyat aki úgy igazán oda van érted.
2020. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én nem tudom ezt megmondani..rákéredztem nála ezekre és azt mondta,hogy szeret nagyon,de neki ez új és nem tudja még mi lesz ezzel az érzéssel.De hogy lenyugodott mióta egy rokona is azt modnta,hogy pont így érez a barátnője iránt...

De tényleg nem értem az egészet,mert amúgy pedig kb mindenre meghív,folyton ő fizet,nagyon kedves velem,sokszor írja és mondja is mennyire szeret,bolodgnak érzi magát,hiányzom és akkor képes azt állítani ,hogy ő nem szerelmes és keveset tesz meg értem,mert úgy érzi értem nem kell,mert biztonságos?és másokkal volt lilaköd velem meg nem? mi van? komolyan agyam eldobom..

2020. okt. 19. 12:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Bánj vele te is úgy mint a kutyával, akkor majd talán értékelni fog...
2020. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mifaxom??? A szemedbe mondják hogy bocsi, de az exeimet jobban szerettem? Na én ennél a mondatnál nem gondolkoznék hanem azt mondanám na akkor apukám szedd a cókmókodat és húzzál vissza hozzájuk!

B.meg ne alázd már meg saját magad, legyen már önbecsülésed! Kezd olyan pasival akinek te vagy a világ közepe, nem csak úgy "hát most ez a csajom, de másra vágyom" elve alapján van veled.

2020. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9 de ez nem így indult. Kb lehozta a csillagokat az égről úgy udvarolt nekem,kb megőrült ,hogy nem kaphat meg. Majd mikor megkapott akkor ja hirtelen eszébe jutott,hogy am az exén még nincs túl. Mondta pár hét és jól lesz,én empatikus voltam így igazából ok nem zavart,főleg hogy még kapcsoalt eleje. Sok idő eletelt közben már mondta odáig van értem, sőt már elivelg exét is totál lezárta magában. Folyton áradozott ,hogy szerelmes erre volt egy vitánk ami 2 napig tartott és azután modnta hogy tágondolt mindent és rájött,hogy engem nem is szeret úgy,másokat lilaköddel és ezaz első hogy nincs ilyen. De közben meg tudjuk,hogy exétől még csókot sem kapott,semmit. Sőt mikor vele volt a kapcsoaltuk végén már ismert engem és látszott,hogy legszívesebben velem lenne..

Nekem az eggész egy teljes ellentmondás!


8, már bántam vele én is közömbözsen ,nem sok mindent ért,maximum feltünt neki és kikérdezett miért nem vagyok oda érte és ne vonjam meg a szeretetem .

2020. okt. 19. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!