Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem furcsa, hogy ha a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, hogy ha a párommal kettesben sétálunk, sportolunk vagy közös program van és meglátja egy ismerősét azonnal ott hagy egy szó nélkül és van hogy hosszú percekig beszélget vele?

Figyelt kérdés

Én meg ott állok teljesen szerencsétlenül és várom vissza, mert nem "visz" magával, eszébe se jut bemutatni, ha meg véletlenül ott állok mellette még hátat is fordít nekem és maximálisan azokra az ismerősökre koncentrál akikkel összefutott. Mintha ott se lennék hirtelen.

És mindig ez van, akkor is ha én beszélek hozzá, a mondat közepén ott hagy.

Volt hogy felszálltunk a buszra, leültem, és képes volt átküldeni másik helyre idegen mellé, hogy egész úton a buszsofőr haverral beszélgessen.

Volt, szintén buszon, hogy leültünk, meglátta egy nőismerősét és a fél buszutat úgy tettük meg hogy azt se vette volna észre ha leszállok és ott hagyom.


Azt tudom hogy ő nagyon extravertált, de nem bunkóság kvázi elfelejteni hogy ott vagyok én, a barátnője, a párja is ha meglát egy akármilyen távoli ismerőst? 😒


Persze próbáltam vele megbeszélni, hogy ez nekem sértő, pingpongoztam egy jót a fallal.



2020. okt. 19. 10:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Vagy én vagyok túl érzékeny erre?

Mert akárhányszor nem tetszett ez nekem mindig nevetett és megvonta a vállát hogy "jól van már!"

2020. okt. 19. 10:51
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Én ilyenkor otthagynám. Majd megkeres, ha akar. Ha nem.....
2020. okt. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy túl érzékeny. Ez így bunkóság.
2020. okt. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Ez nálunk is előfordul rendszeresen, főleg üzletekben nézelődve, mivel rengeteg ismerőse van.

Én olyankor intek, hogy megyek és hagyom őket beszélgetni, de nem esik valami jól.

2020. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen pasi nem kéne.
2020. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Számomra ez nagyon rossz volt. A kedvesem is ezt csinálta. Elhívott bulizni és ott hagyott a francba mert voltak érdekesebbek... Sose értettem minek ragaszkodott ahhoz hogy vele tartsak... Kevés voltam neki. És csodákozott hogy megfeszűltem ettől.. Ő ilyen soha nem fog megváltozni. Csak magával törődik
2020. okt. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy neki fontos, tudja, hogy így is vele maradsz, ezért tojik rád.

Egy paraszt, miért nem szakítasz vele?

2020. okt. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem büszke rád, az a pasi aki buszke rám, mindenkinek bemutat
2020. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
de fura,ez abnormális,jó tuskóval álltál össze....
2020. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Ez pontosan szemlélteti hogy szerepelsz az értékrendjében - valahol a sor végén. A véleményed, érzéseid neki a legkevésbé fontos. Az okés, hogy ha ismerőst látunk akkor beszélgetünk vele, de SOHA nem fordítunk hátat annak akit szeretünk, hanem bemutatjuk, próbáljuk bevonni a társalgásba stb. érdekel minket mit gondol, mi a véleménye.

Dobd ki az önző pötst nem kellesz te oda mellé jól elvan nélküled is.

2020. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!