Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engedjem el a kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el a kapcsolatot, vagy próbáljak meg várni?

Figyelt kérdés

Amióta a barátommal volt köztünk egy kis probléma, ami nem veszekedést jelent, hanem csak előkerült egy jellemhibám, amiről most beszéltünk csak részletesebben, azóta érezhetően távolságtartóbb velem egy picit.

Én világéletemben megéreztem mindent, és a legapróbb reakciók is feltűnnek, szóval biztos vagyok benne, hogy nem én fújom fel a dolgot.

Eddig reggel vagy napközben mindig beszéltünk egy kicsit, most semmi, nem ír semmit, és ő később szokott feküdni, és olyankor szinte mindig írt egy csomó szívet, vagy küldött valami aranyos gifet, ez is semmi, nem küld semmit.

És maga a kommunikáció is kicsit ilyen, valahogy másabb.


Én nem gondolok olyan nagy dologra, csak szerintem elmúlt most nála a rózsaszín köd, és ez nagyon fáj, mert senki sem tökéletes, és az exeimmel is történt már hasonló, és nem akarom még egyszer ezt végigcsinálni.


Szerintetek mit kellene tennem?

Mert én támogatást várta m volna, de ma már ott tartok, hogy nem is váro, hogy beszéljünk, mert így mi értelme? :( Ha szóba kerül, azt mondja, semmi probléma nincs, és szeret engem, de akkor is érzem, hogy más lett a viselkedése.


Vajon ha nem nagyon keresem én sem, eltűnök egy kicsit, az segíthet a helyzeten?

Mert azt tudom, hogy ilyenkor a görcsös ragaszkodás nagyon irritáló.


2020. okt. 19. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megint a lényegről szó sem esik. Mi a jellemhiba?
2020. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az, hogy nagyon érzékeny vagyok, és könnyen félreértek dolgokat, vagy megbántódom. Beszólogatni nem szoktam, semmi ilyen, ilyenkor csak nagyon szomorú leszek.
2020. okt. 19. 11:11
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyet énis kerülöm, inkább nem szólok hozzá nehogy megbántódjon bármitől is és bűntudatot okozzon nekem teljesen feleslegesen.
2020. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Az első üzenetdben ezt jól bemutatod. Semmiből csinálsz problémát.
2020. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem abszolút csodálatra méltó, hogy még mindig bírja melletted, ez azért nem kicsi jellemhiba. 100%, hogy nem fogsz megváltozni, szóval szokj hozzá a gondolathoz, hogy hamarosan ennek vége lesz. Senki sem bír elviselni egy ennyire bizonytalan, fojtogató, kombináló mimóza társat, rémálom ilyen emberrel lenni.
2020. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Én is így reagálok le mindent. Sajnos ez így nagyon rossz. Teljesen elmagányosodtam. Mert nem tudom elfogadni ezeket amik nem az én értékrendemnek megfelelőek.
2020. okt. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os: Itt én igazából azért vagyok csak szomorú, mert ha 1 másiknak változatlan marad a viselkedése, akkor nekem semmi problémám nincsen... Tehát igen, abszolút úgy tűnhet kívülről, hogy elviselhetetlen meg hisztis vagyok, de igenis feltűnik, ha a párom egy hete másabb velem egy picit. Miért legyintenék rá, ha egyszer fáj, és nem örülök neki?
2020. okt. 19. 12:11
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
De azt értsd meg h a viselkedésében beállt változásnak te vagy az oka, ez a mimóza viselkedésed.
2020. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!