Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik mindig ez velem ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig ez velem ?

Figyelt kérdés

Ha őszinte , hűséges vagyok és segítőkész akkor mégis miért rúgnak mindig ki ?

Most már nem tudom min kellene változtatni ? Lassan ott vagyok , hogy inkább egyedül maradok mert már nincs erőm újabb fájdalmakat átélni. A legrosszabb az , hogy állítólag jó ember vagyok ezt mondjak de mégsem kellek senkinek. Nem értem , mit rontok el. Túl odaadó vagyok , ragaszkodó.


2020. okt. 19. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Túl odaadó vagy még sztm nem gond. De a túl ragaszkodó lehet nyomasztó és folytó. Talán ez a baj...

N

2020. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Annyira átérzem. :( sajnos velem is ez történt már nem egyszer. A mai emberek nagytöbbsége egy forintot sem ér. Lehetsz te őszinte, hűséges, a végén szemét emberek járnak mégis jól, úgy hogy rajtad átgyalogoltak. És a legszebb, hogy utána azt hiszik ez így van jól, nem tettek semmi rosszat, csak szakítottak. Igen, maga a szakítás az oké lenne, csak általában ezek az emberek csalnak, hazudoznak és a végén ott hagynak, mint egy hasznàlt rongyot egy szó nélkül. Én már megtanultam köcsögnek kell lenni. Pont ugyanolyan szemét, aljasnak mint az összes többi. Akkor fogsz kelleni, ha hazudsz, csalsz mert akkor kiváltasz bennük valamiféle vadászösztönt. Ha látják, hogy nem kaphatnak meg csak úgy téged és a szereteted sem magàtól értetődő, akkor majd elkezdenek becsülni.
2020. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A túlzott ragaszkodás nem valami vonzó, azon kellene dolgozni.
2020. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A valóság véletlenül nem az, hogy féltékeny vagy és Te akaratlanul is más szemüvegen nézed az eseményeket?

Azért gondolom ezt, mert azt írod, hogy túl odaadó és ragaszkodó vagy. Az én olvasatomban ez féltékenység (is lehet...).

2020. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En is igy jartam nagyon csunyan sajnos, kozel 10milliom tobb evem es a lelki egeszsegem ment ra. Nem konnyu felalni. De h ilyen emberek mint mi sose talalkoznak ossze ez nevetseges... Csak a szemetekkel
2020. okt. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Saját példámból tudom, hogy igen, ez a baj:

"Túl odaadó vagyok , ragaszkodó.".


Kell, hogy egy tól-ig határt szabj a másik félnek, de legjobban magadnak, és ne gondolj bele elsőre nagy dolgot akár egy közeledésbe, vagy akár egy kedvességbe a másiktól.

2020. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!