Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dobjam ki ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobjam ki ilyen helyzetben barátnőmet?

Figyelt kérdés
Egy véletlen elszólásból fogtam rá gyanút, amit aztán fű alatt felgöngyölítettem és kiderült, hogy a társaságból egy gyerekkel (akinek szintán kapcsolata van) több mint egy éve időszakosan csal. A probléma az, hogy még szeretem sajnos annyira, hogy ne tegyem egyből az utcára, bár vannak pillanataim, amikor legszívesebben ezt tenném. A lakás az enyém, mehetne vissza szüleihez vidékre, a pesti négyórás munkját itt kellene hagynia, mert abból egy albérletet se fizetne ki. Viszont undorodom attól, hogy egyáltalán jelen van, szerencsére matrac volt és most azon alszik, nem mellettem. Sírásrívás, térden állva könyörgés már megvolt, nem bírom sokáig.

2020. okt. 19. 22:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Menjen csak vissza a szüleihez vagy ahhoz akivel megcsalt. Ennyi, nehogy már sajnáld.
2020. okt. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Igazából a másik gyerekhez kellene menjen, akivel csalt... Ja, hogy otthon neki is van valakije aki előtt titkolózni kell? Szééép csapat!


Adj neki pár napot, hogy találjon magának valami átmeneti megoldást. Akkor te sem voltál kegyetlen és ő sem húzhatja az időt örökké.

2020. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
18%

Okos legyél!


Tartsd meg házicselédnek, és szexrabszolgának, ahogy kell!

2020. okt. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
És miért is kellene ottmaradjon? Mi vagy te, a máltai szeretetszolgálat? Hülyeséget csinált, éljen a tettei következményeivel, ez esetben azzal, hogy nem maradhat ott többet. Oldja meg.
2020. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Ő sem gondolt rád, amikor megcsalt, neked sem kell most rá gondolnod.
2020. okt. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
tedd ki nyugodtan, ellenkező esetben mit gondolsz, ő még sajnálkozna? ezeket megtenni sem volt benne sok sajnálat, szted?
2020. okt. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Figyelj, a legcsúnyább dolgot is megérdemelné... de a te jóindulatodon múlik, hogy hogyan fogsz cselekedni... Szabadulj meg tőle, minél hamarabb.
2020. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Miért kerülgetnéd? Ha nagyon jófej akarsz lenni adj neki 1 hetet, hogy találjon valakit, aki befogadja, ha nem jön össze, akkor kénytelen hazamenni.
2020. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Nálam a megcsalásnál zéró tolerancia van. Ugyanakkor megértelek, baromi nehéz lehet egy ilyen szituáció, de én úgy kib*sznám, hogy a lába nem érné a földet. Aztán menjen a másik hapihoz, vagy haza. Csak magának köszönheti.
2020. okt. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Amikor a másik hapsi a szájába élvezett, a csajod se gondolt rád. Akkor sem, amikor ezzel az összemocskolt szájjal téged csókolt. Nem is tudom, hogy min gondolkodsz.
2020. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!