Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan bunkó lett, neki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan bunkó lett, neki nem lehet semmiért szólni, mit reagáltál volna?

Figyelt kérdés
Újabban az a szokása barátnőmnek hogy szólok vlmiért, hogy légyszi máskor ezt tedd a helyére vissza vagy tegnap este szóltam h ha hazajössz későn akkor picit halkaban gyere be a szobába és halkabban tegyél vegyél a lakásban ( én mindig figyelek fordított esetben), erre bunkó fellengzős hangnemben mondta " na ezt most fejezd be b.meg! vagy kimegyek aludni a g.cibe"- nem azt hogy oké vagy hogy nem is vagyok hangos semmi hanem egyből így..
2020. okt. 20. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan be fog fejeződni a kapcsolatotok.
2020. okt. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Na, csak nem kezd megjönni az esze és kezd elege lenni a folyamatos cseszetegésedből? Azt hittem ez a nap sose fog eljönni :D
2020. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon más a kommunikációtok. Ő mindent a szőnyeg alá söpörne, sosem szólna semmiért, hanem magában forrongana, miért hagytad ott, miért nem vagy halkabb stb. Te meg megpróbálod megbeszélni. Nekem (aki szintén férfi vagyok) a második lenne a szimpatikus hozzáállás, de nem ez számít, hanem, hogy ti ketten összepasszoljatok. Ha tudtok egy kicsit igazodni egymáshoz, akkor jó; ha nem, akkor egyre több lesz a veszekedés, és szerintem is szét fogtok menni.
2020. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
En meg ejjel szoktam epilalni is. Szerintem ne szolj neki a dolgaiert. Nekem se szol az elettarsam. Rossz alvo vagy.
2020. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Most bunkó, de hajjaj, ha látná a többi kérdésedet..
2020. okt. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés:

- hányszor van ilyen "szólok valamiért"?

- milyen halkságot vársz el?


Ha tényleg ilyen piti dolgok miatt felriadsz, és azt várod, hogy tojáshéjon lépkedjen, és feszt' beszólsz neki, és a 30. alkalomra felcsattan így, és nincs belőle rendszer, akkor ez inkább a te hibád.


Ha nem ez a helyzet, akkor a csajod egy paraszt, és akkor inkább szakíts.

2020. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt hogy nem zörög csapdos annyira és nem úgy jön be a szobába mintha tokostól akarná kitépni az ajtót.
2020. okt. 20. 18:15
 8/8 anonim ***** válasza:

" na ezt most fejezd be b.meg! vagy kimegyek aludni a g.cibe"


Ez a nő lúzernek néz téged.Mutasd meg neki az ajtót! Ha már ki akart menni aludni.

2020. okt. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!