Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van koze a szerelemnek az orgazmushoz?

Figyelt kérdés

A parom 16 evnyi egyuttlet utan megharagudott ram amiert csak 2 bizonyos pozicioban van orgazmusom , azt mondja hogy azert nem elvezek el barmilyen pozicioban mert nem szeretem ot es erdekbol vagyok vele.

16 ev nekem nem jatek , plusz 2 gyerek , es mindent en csinalok egyedul a hazban , segitseg nelkul , o csak ugy van a hazban , hol itt az erdek? Persze o mindenfelet kitalal , hogy penz meg minden , de en soha nem kertem tole semmit es ezt o si belatja , de csak a sajatjat fujja.

Szoval en szeretem ot , de o meghazuttol .

Hiaba mondom neki hogy a modszereinken is valtoztatni kellene , pl elojatek 90% nics is , csak durr bele.

Nem ertem mi koze a szerelemnek az orgazmushoz? tenyleg a szerelmes noknek barmilyen pozicioban van orgazmusok?


2020. okt. 20. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a csoda, hogy ilyen emberrel egyáltalán van orgazmusod.
2020. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A megfelelő pontokon, ritmusban és időtartamban való stimulációhoz van köze.

A szerelem egy érzelmi pluszt ad, de nem feltétele az orgazmusnak.

2020. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A párodra ráférne némi oktatás arról, hogy is működik egy nő...

Nyilván azért abban a 2 pozícióban van orgazmusod, mert pont akkor izgatja olyan szögben, olyan intentzitással azt a részt, ami kiváltja. Nincs két egyforma nő, ezt mindenki másképp éli meg, mindenkinek kicsit máshogy jó. Van akinek sosincs orgazmusa, van akinek tucat van egy közösülés alatt.

Persze nyilván függ attól is mennyire vágysz a másikra, meg hogy épp nem stresszelsz e a munka, vagy a gyerekek miatt. De nagyobb részben szerintem attól, hogy te hogy vagy biológiailag bedrótozva.

2020. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

:D Nyugodtan mondd meg neki, hogy más nőnek sincs feltétlen orgazmusa a szerelmével.

23/n

2020. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Girlll3 ***** válasza:
100%
A párod egy önző hülye! Előjáték és törődés nélkül tényleg csoda, hogy van orgazmusod.
2020. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjemmel nem nagyon volt orgazmusom, néha oráltól de akkor sem mindig. Pedig szerelmes voltam belé. A válás után lett egy szex kapcsolatom, vele volt sok orgazmusom (vele sem mindig) pedig nem voltunk szerelmesek.
2020. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!