Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, akik több tíz évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik több tíz évvel idősebb férfival alapítottak családot, nektek végül hogy alakult a dolog? Még mindig nem hátrány a nagy korkülömbség?

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 17:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Csak az előnyeit tapasztalom.
2020. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mint például?
2020. okt. 20. 17:57
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Például: Stabilabb egzisztencia, érettebb világnézet, élettapasztalat, racionálisabb gondolkodás, nyugalom, bölcsesség.
2020. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Én nem voltam ilyen helyzetben, de vannak ilyen ismerőseim. Eléggé lutri.

Van, akinek bejött, van, akinek nem.

Nőként arra érdemes felkészülni, vagy végiggondolni, hogyha tényleg lerobban vagy súlyosan megbetegszik a párod, ami egy bizonyos kor felett nemcsak lehetséges, hanem olyan dologra, amire kell számítani, mennyire lennél hajlandó gyakorlatilag az életedet feladni, és arra szánni, hogy ápold, testileg-szellemileg fitt nőként.

Nekem ilyen ismerőseim voltak - a férfi amúgy sportos, atlétikus testalkatú, egészségesen élő férfi. 60 évesen szívinfarktus. A nő 30vhány éves, volt egy 10éves gyerek is. A nő egyszerűen bepánikolt, hogy az lesz esetleg az élete, hogy a lerobbant férjét ápolja, nem tud már teljes életet élni, szórakozni (nem feltétlen az ivós bulizást értem ez alatt), milyen, ha azt nem éli meg apu, hogy a gyerek elballag a gimiből vagy leérettségizik, mi lesz a gyerekkel, hogy tud majd elindulni az életben... el is váltak emiatt.

2020. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Nekem tatám 12 évvel idősebb mint mamám. Mama örökké azt hagyogajta nekem, hogy soha nem akarjak ennyi korkülönbséggel megházasodni, mert szörnyű... (mama 70 éves, tata 82). Egy csomó hátrányát felsorolja mindig, köztük azt is, hogy tata 70 körül... hát hogy is mondjam... nemm állt fel már a cerka? :)) amit mama nem igazán viselt jól...
2020. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim most váltak el, 60+osok, mert apám már élné a tipikus bepunnyadt nyugdíjas életet, anyám meg még nem akar "hozzá öregedni". 6 év van köztük, de mindkettő azt mondja, hogy ez már sok abban a korban.

Előtte álmomban sem gondoltam volna, hogy ez lesz...

2020. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

3-as hát persze hogy a stabilabb egzisztencia az összes többi meg bullshit igazából itt csak is a pénzről és az apa komplexusról van szó...

4-es ha a gyerek annyira számított volna akkor nem váltak volna el mert ez ugyan olyan lelki trauma a gyereknek... ":D

itt arról volt szó hogy a nő nem akarta ápolni az addigi élete szerelmét a párját akivel eddig az volt hogy a kor csak egy szám...

2020. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
7-es: én sem azt mondtam, hogy jó döntés volt, meg ez az oka, de ez is megfordult a fejében, hogy a gyerek ne lássa azt minden nap, hogy az apja esetleg növényként vegetál.
2020. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
helyette elvitte és az utolsó éveit nem is töltheti az apjával... na igen :D
2020. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%

Jöttök itt az apa korával, meg a korai halálával. Nos, ha egy az anyához "korban hozzá illő" pasija van, az 100%, hogy örökre együtt maradnak? Fiatal ember nem halhat meg? Nincs olyan, hogy válás? Vagy csak simán lelép a pasi?

Gondolom nincs, ugye?

2020. okt. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!