Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom alkoholista? Ez még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom alkoholista? Ez még a normális kategória amit művelt ma ejjel? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 eve vagyunk egyutt, mikor osszejottunk megfogadta hogy nem iszik tobbet, hiszen elotte mar az apja ivó pajtása volt tízenéves korától. Nalam a letétel volt a feltétel, utalom az alkoholizalast. Nem is ivott utana töményet csak hullamokban sört 2-3at volt hogy minden nap aztan az évek alatt szinte csak alkalmanként, ami nem zavart mert minden pasi neha iszik sajnos . Még majdnem egy éve egyszer berúgott ujra tomennyel, azóta pedig eleg sok szét csúszása volt mikor úgy berúgott hogy nem tudta hol van és kicsoda, vagy agressziv lett. Nyáron leultettem beszéltem vele, hogy ez így nem mehet tovabb, megígérte hogy befejezi. Viszont azóta titokban jár vodkát inni a kisboltba majdnem minden este, amit le is tagad, pedig “gyengén” berészegedik tőle. Kis vodkákat mindig . Alig bírtam már ezt nézni, mintha nem történne semmi, de vartam hogy majd elmegyunk paretarpiara vGy hatha abba hagyja.

Tegnap pedig ujra annyira Berúgott, hogy széttört fejjel maga alá pisilve mindenét elhagyva minden szomszédot felverve a bejárati ajtót verve az utcan engem fel üvöltve tért haza hajnalban akire mentőt kellett hívjak- többek között a csunya fejserules miatt.- megint a vodka. Nem tudta mit csinalt es mitortent , az este haverokhoz ment focimeccset nézni ami elott kedvesen kertem ne igyon ha lehet... még én voltam leszólva mondván nem iszik már rég.... Kétségbe vagyok esve, mert nagyon megrázott ez engem es most sír, ki van borulva megbánta nagyon beismerte hogy igen iszik estenkent vodkát neha - esküdözik leteszi nem iszik, vigyem el orvoshoz mindent megtesz soha tobbet nem lesz ez, de mivel a kapcsolatunk alapból nem volt mar tul jó, azt erzem ez mar nekem tul sok. Mennyi esélye van hogy ujra inni kezd most vagy később?


Elnézést mindnekitol hogy hosszú lett.


26N /29F



2020. okt. 21. 19:32
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy jómódú fiúról van szó, mármint nem egy lecsúszott munkás emberről vagy ilyesmi akiből ezt ki lehetne nézni!
2020. okt. 21. 19:35
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Segítség nélkül biztos nem fog tudni leszokni. Ha bevallotta hogy igen, iszik és kért, vidd el orvoshoz, én ezt még megpróbálnám. De amint azt látom hogy nem csinálja rendesen az elvonót, vagy csökken az elszántsága, otthagynám. Azt gondolom eddig is te voltál - valamennyire - a visszatartó erő neki, hogy ne csússzon le teljesen. Ha most elhagyod, akkor hiába jómódú fiú, le fog csúszni nagyon hamar.
2020. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
41%

A párod alkoholista, teljesen egyértelmű. Én is az vagyok tudom miről beszélek.


A legjobb lenne ott hagynod, alkoholistával nem lehet együtt élni.


Persze megértem ha kényelmes a pénzes pasi, de egy ilyen?

2020. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Második te elmebeteg vagy, nem pénzes pasi es nem vagyok eltartott , mindketten normálisan dolgozó fiatalok vagyunk! Kosz de inkabb toled nem kell tanács...
2020. okt. 21. 19:52
 5/25 A kérdező kommentje:

Elmondása szerint szokott inni de nem alkoholista mivel nem minden nap, es nem olyan sokat estenkent...

Számomra viszont ez a zugivosag is mar a hiaba nem minden napos, fűszerezve neha ilyen ijesztő kilengésekkel....

2020. okt. 21. 19:54
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Elvonóra vedd rá!
2020. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

Minden alkoholista jó ideig tagadni szokta hogy az kisasszony. Keveset tudsz te erről a betegségről ahogy olvaslak.


De legyél csak vele együtt, megérdemled ha elviseled.

2020. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez már egyáltalán nem a normális kategória és én is azt mondanám, hogy ez alkoholizmus. Ha szeretnéd megmenteni a kapcsolatot, akkor egy utolsó esélyt adj neki, ha elmegy elvonóra és többet nem iszik. Viszont azt írtad, hogy ezen kívül is voltak problémák és megromlott már a kapcsolatotok, szóval én a helyedben alaposan átgondolnám, hogy megéri-e neked is tovább szenvedni, hiszen semmi garancia rá, hogy ezúttal betartja az ígéretét. Ígérni könnyű, eddig is megtette és látod mi lett belőle.

Te ismered, te tudod a legjobban, hogy mennyire rossz a helyzet, így azt is neked kell eldönteni, hogy hol a határ, meddig tudsz még újabb esélyt adni.

2020. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 peca1000 ***** válasza:
100%
Kőkemény alkoholista, a büdös életben nem fog leszokni róla, csak azért hazudozik neked, hogy ne hagyd el.
2020. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyen, talán rosszabb barátom. Aki amikor már a végefelé járt a türelmem napi 10 sört ivott és gusztustalnra itta magát minden nap. Nagyon nehéz volt de elhagytam. Áldom az eszem!

Utánna átszokott a 2 literes borra, egyszer láttam egy árokparton befosva, hányásban fekve totálkárosan... Akkor már csak szánalom volt bennem iránta.

Nem fog megjavulni! Aki ilyen szinten iszik az nem tud megváltozni. Magadat nézd! Kell ez neked? Sokkal jobbat érdemelsz..

2020. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!