Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg ezt a vezetésből adódó konfliktust?

Figyelt kérdés
Bárhova is megyünk, mindig külön autóval tesszük. Én nem ülök be mellé, mert szerintem nem vezet jól (erőszakos, hirtelen nyomja a gázt mikor lassítania kéne, majd baromi nagyot fékez stb.), ő meg ugyanezt gondolja rólam, hogy én nem vezetek jól, szerinte nem vagyok elég vagány, szerintem pedig elég csak észszerű kockázatot vállanom. Én vagyok a nő.

2020. okt. 22. 12:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy jó nagy marhaság.
2020. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Akkor vagánykodjon ha majd miatt valakit beraknak a fekete zsákba!!
2020. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

Sehogy.

Kapcsolat = kuka.

Ha egymas melle be sem birtok ulni, hogyan akartok kozos eletet elni?

Es ha gyerek lesz? Ugy kirandultok, hogy felbe vagjatok, es egyik fele hozzad kerul, masik az apjahoz?

2020. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Egyenrangúak vagyunk, aki fölérendeltnek érzi magát csak attól, mert férfi, azzal szóba sem állok, nemhogy kapcsolatban éljek.
2020. okt. 22. 12:20
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem lesz gyerek sosem, nekem nem lehet, de ez nem tartozik szorosan ide. A vezetésen kívül más területeken nagyon megértjük egymást.
2020. okt. 22. 12:22
 6/26 anonim ***** válasza:
37%

Lehet pont a két szélsőség vagytok - sajnos nem tudhatjuk, mert nem ismerünk titeket. De az biztos, hogy a szélsőségek mellé nem jó beülni egy autóba. A párodra jellemző szerintem pszichotikus vezetés engem megrémít, de lehet a tied pont a fordítottja a "harminccal cammogás", ami ugyanolyan balesetveszélyes. Ráadásul van az a szint, ahol már "gyorsabb gyalog"...


Aztán lehet, mindketten átlagosak vagytok, csak egymás szemében tűnik túl gyorsnak/lassúnak a másik vezetése.



A vezetés nehéz dolog amúgy, és ami nehézzé teszi az a többi autós. Gyorsként "szopsz" a lassúak között, lassúként "letolnak" az útról a gyorsak.

2020. okt. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok lassú, volt már gyorshajtás miatti büntetésem, nem félek vezetés közben, nem a sebessègemmel van a baja.
2020. okt. 22. 12:28
 8/26 A kérdező kommentje:
Erre inkább nem írok nyomdafestéket nem tűrően semmi csúnyát. Találd meg azt a nőt, aki hasonlóan gondolkozik, mint te, nem lesz könnyű dolgod.
2020. okt. 22. 12:30
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
En neked adok igazat F a vezetés nem a vagánykodasról és a türrlmetlenségről szól de aki nem így gondolja az adja vissza a jogsiját
2020. okt. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Beiratkoztok vezetéstechnikai tréningre, ott majd kiderül ki mennyire ügyes. Gyanítom, hogy a vagány fél fog elvérezni.
2020. okt. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!