Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rendbehozni?

Figyelt kérdés

Párommal másfél éve vagyunk együtt, nagyon hasonlítunk egymásra, alapvetően jól működött a kapcsolatunk. Az utóbbi időben rengeteg megpróbáltatás ért minket, együtt túltettük magunkat.

Sajnos még mindig stresszes az életünk, keveset is találkozunk, hetente egy normális közös napunk van, plusz egy délelőtt. Így sokszor hiányzik, hogy beszélgessünk.

A napokban lett egy új munkatársam. Amióta láttam, nem bírom kiverni a fejemből, kétszer -beszélgettünk, de azóta sokat gondolok rá, valami nagyon megfogott benne.

Szeretem a párom, nem akarom, hogy ilyen miatt tönkre menjen. Így is furdal már a lelkiismeret.

Vélemények?

Kérlek mellőzzétek a rosszindulatú megjegyzéseket.

Megcsalni biztos, hogy nem fogom.

26 L


2020. okt. 22. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem, hogy milyen véleményt vársz.

Ha nem akarsz semmit a fiútól, akkor kerülöd a jövőben, és csak akkor beszélj vele, ha kénytelen vagy.

2020. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, csak kíváncsi vagyok, más is volt-e így, és mi lett a vége. Kicsit aggódom, nem akarom bántani a párom.
2020. okt. 22. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. Napi szinten vannak ilyen kérdések.. 2 féleképp végződhet. Vagy elfelejted az illetőt, vagy teret engedsz az új érzéseknek. Én egyet tudok tanácsolni, ha a párodat őszintén szereted, és nem akarod elveszíteni, akkor gondold át a kapcsolatot, valami biztos nem oké, ha ilyen hirtelen felkeltette az érdeklődésedet az új fiú. Az nem biztos hogy jó ötlet elmondani neki, hogy mit érzel más iránt, mert akár visszafordíthatatlan károkat okoz ez a kapcsolatban, hisz ki szeret ilyet hallani, hogy "szerelmes" egy kollégába
2020. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van esèly rendbehozni, de akkor a kapcsolatotok rá kell koncentrálni. Ez egy tipikus tünete az elhidegülèsnek, elhanyagoltságnak. Ne engedj teret az új vonzalomnak, ès jó lenne, ha a kapcsolatotokat meg pozitívabb irányba tudnátok terelni. Mert ha hosszú távon így marad, ahogy most is van, az nagyon nem lesz jó.
2020. okt. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%

"megcsalni biztos, hogy nem fogom"

Már megtetted, tudat alatt.

Vagy elfelejted minél hamarabb és azon leszel hogy jó legyen a kapcsolatod, vagy hagyod és majd jön egy új.

2020. okt. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, azon leszek, hogy rendbejöjjön.

Nem akarom elveszíteni, csak azt hiszem, nagyon megterhelő volt a sok stressz ránk nézve.

2020. okt. 23. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!