Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van koze a paromnak ahhoz ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van koze a paromnak ahhoz , hoy kivel mit csinaltam akkor amikor szakitottunk egy kis idore?

Figyelt kérdés

17 eve vagyunk egyutt , de kb 15 evvel ezelott szakitottunk mert felbukkant egy srac aki nekem nagyon megtetszett , de hamar rajottem hogy ez csak fiatalkori bolondsag volt mert valojaban a volt paromat szerettem igy 2 heten belul ki is bekultunk. Azota egyutt vagyunk es semmi botlas sem volt , gyerekeink iz vannak. Idorol idorel sajnos a parom visszaemlekezett ezekre a dolgokra es egyre tobbet szeretett volna megtudni hogy mi tortent akkor azzal a sraccal, le fekudtem e vele , hol tortent, hogy levetkoztem e teljesen meztelenul vagy oralt is csinaltam neki meg ilyenek. Aztan mar vadaskodni kezdett hogy de biztoz lefekudtem vele tobbszor es mjndenfele ocsmanysagot csinaltam es miert nem mondom el neki az igazat, hogy hazudok es hazugsagra alapoztunk 17 evet. En hulye szinte mindent elmondtam neki , hogy majdnem szexeltunk stb de o csak azt mondja hogy hazudok es nem mondtam el a teljes igazsagot. Ez a dolog evente minimum 2 x elojon nala. Mar le is kwrvazott meg minden szerintem nem jogosan.

17 ev utan ez mar nem beteges? Egyaltalan mi koze hozza ?


2020. okt. 23. 01:35
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Lehet ő akar félre dugni, vagy már meg is tette, és ezzel nyugtatja a lelkiismeretét.
2020. okt. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem kellett volna semmit sem mondani, de ezt 15 év távlatából felemlegetni tényleg beteges. Érdemes lenne egy pszichológushoz elküldeni, ha nem tudod elmagyarázni, hogy rég nincs ennek jelentősége. Milyen szituációban jön elő ez nála?
2020. okt. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Nincs koze
2020. okt. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mondd neki azt amit hallani akar.
2020. okt. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Hogyha nem szégyelled ami történt nem probléma elmondani, ugyanakkor úgy kellett volna 15 évvel ezelőtt folytatni ezt a kapcsolatot, hogy elmondod mi történt, mert így hogy később derült ki átvágva, becsapva érzi magát, ha belegondolsz részben jogosan (neked se tetszene ha 2 hétre szakítotok és "majdnem" összefekszik valakivel majd valamiért mégis veled folytatja mintha semmi se történt volna, és titkolja egy ideig mi történt valójában).

Nem egészséges minden vita alkalmával felhozni régi sérelmeket, mert nem juttok előbbre, írásod alapján nem bízik benned a párod.

Üljetek le megbeszélni mi ennek az oka, miért nem hisz neked, ha ketten nem tudjátok szükséges lehet párterapeutát bevonni.

2020. okt. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs köze hozzá. Az meg már az ő problémája, hogy nem tud a külön töltött idő alatt történő dolgokkal megbékélni. Minek jött össze veled megint akkor, ha nem bírja elviselni? Hülye az illető, nem kicsit.
2020. okt. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

tenyldg azt hiszi hogy lefekudtem vele , pedig nem , azt allitja o tudja az igazsagog valljam be legalabb , lehet azt kellene hazudnom amit hallani akar.

Egy kicsit szegyellem hogy elhagytam , mert lathatoan fajdalmat okoztam neki.

Olyankor jon nala elo amikor a felyebe veszi hogy kicsi a nemiszerve, pedig nem.

Vagy amikor kevesebb sexet kap , nem minden nap ahogy o szeretnel, de kepes gesztusokat felremagyarazni es visszavetiteni arra az esetre.

Esze agaban sincs pszichologushoz elmenni vagy parkapcsolati terapiara, ennel buszkebb, sertesnek vette.

2020. okt. 23. 07:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Ellkezdtél sportolni , csinosabb vagy? A problémája nem múltban keresendő , de azzal tud csak bántani, érdemes lenne elgondolkodni a jelenen.
2020. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7-es Tényleg kellene a pszichológus!

Ezek szerint komoly önértékelési problémája van, és ezt a szexualitásában vezeti le, ezzel akar bizonyítani. Ezért fontos ez neki, hogy azt hiszi mással voltál, és esetleg jobb volt, mint vele.

2020. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17 év után ez teljes mértékben beteges. Valami nagyon nincs rendben nála.
2020. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!