Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Hogyan beszéljem meg vele?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején sülve-főve együtt voltunk a párommal, túl sok időt töltöttünk együtt, elhanyagoltam miatta a családom és a haverokat. Sajnos amikor már egy kicsit sok lett, nem túl kedvesem adtam ezt a tudtára, de úgy tűnt, jól kezeli a helyzetet. Meg tudtuk beszélni végül, lefektettük a szabályokat hogy szükség van magánszférára is, úgy tűnt megérti, beleegyezett, nem haragudott. Ez volt 7 hónapja. Viszont... azóta ő átesett a ló túloldalára, már egész hétvégéket tölt nélkülem a barátaival, hétköznap délutánonként is inkább egyedül van.

Nehéz megfogalmazni, de úgy érzem, mintha (bár nem mutatja ki és egyáltalán nem látszik rajta) meg lenne sértődve, és így próbálna "bosszút állni". Ez hülyeség ugye?

Amikor együtt vagyunk semmi baj nincs, nagyon kedves, odaadó, kimutatja felém a szeretetét, és én is felé. De mintha félre értette volna amit még a kapcsolatunk elején mondtam neki.

Próbáltam felhozni, hogy kevés időt töltünk együtt, azt mondta erre, hogy szükség van külön töltött időre, de ha úgy érzem, szervezzünk több közös programot, hiszen neki is igénye van a társaságomra.

Ez annyi változást eredményezett, hogy ha én hívom valahová, szervezek programot akkor eljön, de magától nem keresi gyakrabban a társaságom, mintha nem akarna "zavarni", nem akarna az agyamra menni.


Mi a véleményetek? Csak beképzelem, hogy a régi vita lehet még mindig a baja? Főleg azért gondolom ezt, mert tudom hogy nagyon sértődékeny, ezért sem akarok direktbe rákérdezni, mert nem akarok kezdeményezni egy veszekedést...

Egyébként azóta nem veszekedtünk, semmi konfliktus nem volt köztünk.


Nem kerül egyébként, látszik hogy szeret, jól érzi magát velem. Egyedül ezt nem tudom hová tenni...


2020. okt. 23. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Mivel nem akad neked más, ezért old meg ezt a gondot.
2020. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te mondtad neki, hogy túl sok, most meg az a problémád, hogy kevés időt tölt veled. És akkor a nők bonyolultak... :'D
2020. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem bosszút állni akar, hanem ő is rájött, hogy van saját élete. Miért van az, hogy a férfiak bármit kikérhetnek maguknak, az valahogy mindig igazolható is, és ha a nő nem érti meg / nem esik jól neki, akkor ő a túlságosan ragaszkodó vagy kontrollmániás vagy bizonytalan. De ha ez a dolog nem a férfi kénye kedvére alakul ("én kevesebb időt szerettem volna vele tölteni...de hadd múljon csak rajtam, hogy mennyivel kevesebbet, hadd csettintgessek én neki, hadd alkalmazkodjon ő"), akkor a nő biztos csak mégsértődött és most kicsinyes bosszút áll, hiszeeen arra esély sincs, hogy neki is legyenek saját gondolatai és ne minden a párja körül forogjon. Úgyhogy én inkább azt tudom elképzelni, hogy vette az üzenetedet, ő nem akar kolonc lenni számodra, éli a saját életét és valószínűleg még tetszik is neki.

Ez a tipikus esete annak a mondásnak, hogy: egy férfi addig örüljön, hogy a barátnője a "nyakán lóg" és sok időt szeretne vele tölteni, amíg ez tart...mert amikor megunja, hogy nem kapja vissza ugyanazt, amit ő adott, lassan elkezd kilépni a kapcsolatból.


Egy eset kivétel: ha 0-24 együtt voltatok és neked ebből kellett egy kis idő magadra. Nyilván van egy egészséges mennyiség. Viszont a párkapcsolatokhoz tartozik, hogy ha fontos a másik és szereted, akkor nem a 10.helyre rakod az életedben, minden más után.

2020. okt. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hogy érted azt, hogy nem adtad kedvesen a tudtára, hogy sok időt vagytok együtt? Anno az én párom is a tudtomra adta és cseppet sem kedvesen. Nem lennék meglepve ha megharagudott volna rád. Egy kapcsolat két emberről szól, ha nem ülsz le normálisan beszélni vele, neki honnan kellene tudnia, hogy mi a bajod?
2020. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!