Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertáltként nagyon nehezen ismerkedem, de most van egy barátnőm akivel megvagyunk, de sok a probléma is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig arról álmodtam hogy párom legyen, sokáig ez egy elképzelhetetlen dolognak tűnt a számomra. De valóra vált amikor találkoztam a jelenlegi párommal, immár 1,5 éve. Viszont nehezebben jövünk ki, sok a veszekednivaló, egyre inkább kiütköznek a különbségek. Még éppen megvagyunk, de el tudnék képzelni egy olyan lányt is akivel sokkal jobban összeillünk, ha nem is mindenben, de sokkal jobban mint a jelenlegivel. Azonban az introvertáltságom megmaradt, szóval ha úgy alakulna, vége a kapcsolatunknak, meglehet hogy sosem találok új párra. Így egyedül maradnék, és őszintén szólva ettől is félek valamilyen szinten.

Mit gondoltok, érdemes így kilépni ebből a kapcsolatból, vagy inkább maradjak vele (hiszen ez volt az álmom) és "viseljük el" egymást?! F, 26


2020. okt. 23. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Viseld b+ örülj mint kutya a csontnak
2020. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! Azt csak te tudod, h neked mi lenne a jó. Lehet, h a következő jobb lenne, de az is benne van a pakilban, h nem is lesz következő. Hozod azt a jelenséget, h sose az kell ami van, mindig más, bár ez inkább a nőkre jellemző. A " nem ilyen lovat akartam" esete forog fenn.

Személy szerint én megbeszélném a problémákat, ha szeretem a párom. Ha meg csak azért vagy vele, h ne egyedül legyél, akkor a kapcsolatnak sincs semmi értelme.

2020. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Elvileg az introvertáltság meg a veszekedés kizárja egymást, mert extrém konfliktuskerülőnek kéne lenned. Valami sántít ebben a történetben, pl. hogy csak divatból aggatod magadra ezt a jelzőt.
2020. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Eleve csak azért vagy azzal a csajjal mert nem tudsz másikat szerezni, ami önmagában szánalmassá tesz téged.


Egy valódi férfi nem erőlteti azt, ami nem megy, hanem keres egy hozzá illő nőt.

2020. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem lépj ki a kapcsolatból.

Egyrészt nagy szemétség valakivel csak azért együtt lenni, mert nincs jobb, másrészt csak így tanulhatsz belőle, akár jön jobb, akár nem.

Mellesleg az introvertáltság nem zárja ki, hogy másfél év után, amikor már "feloldódott" a kapcsolatban, ne veszekedjen.

2020. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#5


Nem fog kilépni, mert más lány nem akad neki. A nő lesz majd az, aki szakít vele, ha ráun.


Aztán majd jön ide a GYIK-re, hogy milyen szemetek a nők, méghogy az exének már egy hónap után új pasija van.

2020. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mit tégy? Hm. Mit szólnál az érzelmi felnövéshez? Kivitelezhető ez számodra? Válaszod indokold.
2020. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%

Emiatt illuzio a parvalasztas. Marmint a valasztas szocska.


A felso 10-20% kivaltsaga. A tobbinek az van, ami jut, vagy semmi....


36F incel

2020. okt. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mindegy, hogy mi a probléma, és hogy meg lehet -e oldani, egyáltalán törekedtek -e rá. Azért, mert elviseled, azért kár együtt lenni valakivel, ráadásul előtted az élet 26 évesen.
2020. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A problémákat meg is lehet beszélni aktuális probléma kezdetén, nem kell megvárni, míg felgyűlnek a problémák...
2020. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!