Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemmel már nincs sex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel már nincs sex 6hónapja amióta terhes vagyok. Depresszióba is estem amiatt hogy nem kíván, hogy kezeljem ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, ti mit tennétek?


Későn jön haza, és leginkább azért mert építkezünk és sok a munka az uj háznál, hamarosan költözünk.


Nem tudom hogy kezeljem ezt az egészet, teljesen magam alatt vagyok.


2020. okt. 23. 16:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%

Semmit nem tudsz tenni, fogadd el. Ha nem akar szexelni, akkoe ne erőltesd. A férfiaknak is el kell fogadni, ha a nő "nem kívánós".


Foglald le magad, olvass, nézz filmeket, hallgass zenét stb.


Amúgy ha ez megnyugtat, talán én sem szexelnék a terhes feleségemmel, mert fura helyzetnek tűnik.

2020. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Félti a gyermeket, illetve (talán) nem vonz szexuálisan a nagy hasad miatt :/
2020. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

tehát adott egy nő aki mindig vonzó és jól nézett ki, sportos alkat, pozitiv kisugárzás stb.

teherbeesik és akkor mindennek vége?

2020. okt. 23. 16:52
 4/21 anonim ***** válasza:
33%
Ha 6 hónapja semmi, már ne is erőltesd, nehogy valami nemi kórságot adjon át neked a szeretőjétől. Készülj fel az egyedülálló anyaságra.
2020. okt. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
Általában megromlik a szexuális viszony terhességkor, ilyenkor nagy a félrelépés valószínűsége is. Érezheted úgy, hogy hátrányos helyzetbe kerülsz, de a gyermek megszületésekor neked ő lesz a legfontosabb a párod helyett. Nem úgy fogsz rá tekinteni ahogy korábban, már csak második a gyermeked után.
2020. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Amikor úgy közeledtél hozzá akkor is elutasított?

Lehet, hogy fura neki a helyzet, de ez nem mentség. Fiatal vagyok még, nincs feleségem. Viszont, ha belegondolok, hogy lenne és a gyerekünket várná ez csak mégvonzóbbá tenné számomra és még a szerelmemet is megerősítené iránta.

Szóval szerintem, ülj le vele és óvatosan mondd el neki, hogy mire vágysz! Ha szeret, nem igaz, hogy nem lehet vele megbeszélni.

Kitartás!:)


23/f

2020. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

Na elég szomorú, hogy sokan a terhes feleségükkel nem tudnak szexelni, mert nagy a hasa vagy mert baja lesz a babának (az utóbbi vicc 😂).

Aztán utánna csodálkozik sok pasi, hogy a nőt se érdekli már az egész szülés után...

N

2020. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
37%
7-es Szerinted mennyire élvezetes az a gondolat, hogy a srác farka a gyerektől pár centire ugrál?
2020. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%

8as . semmi köze, egyáltalán mit akarsz ezzel mondani, ff vagy nő vagy?

Szerintem nem kellene hogy akadály legyen , egy nő ugyanugy lehet sexy és vonzó nagyobb pocakkal, irom nőként

2020. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
9-es 30/Férfi vagyok/voltam. A férfiak számára, persze lehet kivétel. Félti a gyermekét a nő hasába, ha van is szex, már nem olyan élvezetes ezzel a gondolattal, folyton rágondol közben, nem adja át magát az élvezetnek. Ahogy cseperedik és a lány hasa nő, egyre rosszabb. De ezt egy nő is máshogy látja, nem úgy ahogy egy férfi. Ugye ilyenkor egy nő kívánosabb is lehet, ha a srác kevésbé akarja, ez elég kellemetlen lehet.
2020. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!