Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő mit szeretne tőlem?

Figyelt kérdés
3 hete járunk. Facebookon írt rám, és már az első randi előtt írt nekem házasságról, gyerekekről. Egyszer mikor hívott akkor pár perccel később vettem fel, és megjegyezte, de nem rossz szándékból. Már drága ajándékokkal meglepett a második és harmadik randin is. Sokszor kíváncsi arra hogy mit csinálok, és sokszor képeket kér tőlem (nem meztelen képet). Volt olyan hogy mikor felvettem a telefont a kezembe, már egyből odatartotta a fejét hogy vajon mit nézhetek meg rajta. Már arra is rákérdezett hogy mit nézek az interneten. Megmutatta nekem hogy az exével benne vannak egy közös csoportban a Facebookon.
2020. okt. 23. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tűnik szimpinek, az agyadra fog menni ezzel az ellenőrizgetéssel, biztos nincs önbizalma, azért csinálja..
2020. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki akar sajátítani.
2020. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a kérdés volt tegnap (vagy tegnapelőtt) betűről betűre. Az, hogy nem tudsz leakadni a témáról és másodszor is meg kell kérdezni betűről betűre ugyanazt, rólad is sokmindent elmond. Tobzódsz abban, hogy mit csinált az illető stb...
2020. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hetek óta nincs más témád csak ez, ha lenne eszed már rég lezártad volna ezzel az emberrel a dolgokat!
2020. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hetek óta írogatja ki. Két elmebeteg , összeilletek
2020. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Jelenteni érdemes, én hiába jelentettem.
2020. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te egy teleregényt indítottál nekünk?
2020. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ugyanahhoz van "szerencsénk", aki másfél éven át írogatta ki, hogy exe miket csinált, lelkileg hogyan bántalmazta, és "megosztotta Fb-n hogy..." és "ez mit jelenthet" stb... Ő ugyanúgy nem volt hajlandó leakadni az exéről és örökösen tanácsokat várt, a kérdés mindig ugyanaz volt, csak a szórend változott.
2020. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!