Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

A hosszúhétvégére hazautaztam, segítek egy-két dologban (villanyszerelés, fúrás, fizikai munka, temetőben sír gondozás) és ez nagyon nem tetszik a páromnak mert szerinte így lőttek a közös hosszúhétvégének. Megkérdeztem, végül nem tervezett semmit de akkor is lőttek emiatt. Egyébként kb. 2 hete jeleztem neki ezt a tervem.


Neki előfordul, hogy hazamegy a szüleihez csak hogy kajáljon meg kicsit hesszeljen. De így “holnap hazamegyek hétvégére..” egyébiránt nem ismerjük egymás szüleit és külön lakunk, de sok időt töltünk együtt. Amikor elmentem csütörtök este akkor sírt, hogy itt hagyom. Más, baráti összejövetelt sem szervez, haza sem megy, nem mozdul ki a lakásból. Azóta alig kommunikál velem, max 1 szavas válaszokban, láthatóan megbántva érzi magát. Nekem ez nagyon fura, hogy nem lehetnek szervezett programjaim? Vagy én csesztem el a dolgot? 25F


2020. okt. 23. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, veled van a baj, hogy 25 éves létedre 12 évessel vagy együtt.
2020. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Nemnemnem, te semmit nem csesztel el. Ez a lány egy hulye liba, aki ki akar sajatitani.. Hisztizes, veszekedes, sertodes, beallit téged hibasnak, o mindig az ártatlan akit nagyon kell sajnálni. Kb arra féltékeny lesz ha szoba allsz a csaladoddal.

Pontosan tudom, en is voltam ilyen az elozo kapcsolatomban :'D Katasztrófa és szánalmas a lány részéről. Ne hagyd magad!

2020. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem viselkedik a párod normálisan. Máskor is hisztizik, ha elmész akár haverokkal meginni egy sört?
2020. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy szóltál előre, hogy mész, szerintem nincs gond

Mondjuk azt sem értem, hogy az miért nem jutott eszedbe, hogy gyere velem...

Lehet inkább ez bántja.

2020. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
szerintem ez egy hisztis 3.14csa
2020. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet arra számított, hogy lassan hazaviszed és be lesz mutatva szülőknek, nem lehet hogy ez van mögötte?
2020. okt. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!