Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony a barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

2 hete vagyunk együtt a barátommal. Nem túl

magas, ő 168 centi lehet, én 162 vagyok.

Eddig nagyon szerettem magassarkú csizmákat hordani, de félek, hogy zavarná hogy úgy

magasabb vagyok vagy nem érezné magát eléggé “férfinak”.

Szerintetek beszéljek vele erről, vagy csak simán hagyjam el a magassarkút, mert igazából lapostalúban is jól érzem magam?


2020. okt. 23. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj vele.
2020. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hellmano ***** válasza:
0%
Hordassál vele is magassarkút vagy Buffalo-t :D
2020. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
hokedli, alárakod ha beszélsz vele.
2020. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ilyen magas, egyáltalán nem zavarja, sőt tetszik neki, ha magassarkút hordok. Beszéld meg vele.
2020. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanilyen magasak vagyunk. Én rákérdeztem, hogy zavarná-e ha magassarkút hordanék, esetleg picit magasabb lennék, mint ő egy-két cipőben. Azt mondtay hogy ő már rég túlvan a magasságán, nem zavarná. Ha jól érzem benne magam, akkor hordjam.

Szóval szerintem kérdezz rá. Egy 5cm-s saroknak legrosszabb esetben is bele kellene férnie.

2020. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem magas, az tény. Lehet zavarná, lehet hogy nem.

Én 183cm vagyok, nekem furán venné ki magát ha magasabb lenne a párom. :D

2020. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ő hogy érzi magát ezzel a magassággal. Pl én nőként nagyon rosszul élem meg, hogy magas vagyok, biztos a férfiak közt is van, aki még az alacsonysága miatt szenved. Kár, hogy nem tudunk cserélni pár centimétert... De vannak olyanok, akik már túl vannak ezen a témán, vagy eleve nem frusztrálta őket. Viszont ha őt pont zavarja, akkor biztos nem érezné jól magát, ha te magasabb lennél mellette.
2020. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
:DDD Minek jöttél össze vele
2020. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj vele erről, nagy valószínűséggel nem zavarná. Ha meg igen, és úgy vagy vele, hogy neked laposban is jó, akkor tedd úgy.
2020. okt. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igazi pasi az alacsonysagat is tudja viselni, de meg fiatal. Talan en a kerdessel varnek, es addig, ha megoldhato, laposat hordanek.

Azert varnek, hogy meghittebb legyen a viszony es ha gyenge pontja volna, mar ne banthassa.

2020. okt. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!