Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így reagált?

Figyelt kérdés

Sajnos korábbi hazugságával tönkretette a bizalmat, amit be is ismer. Viszont néha ha rám jön a bizonytalanság, nem megnyugtat, hanem üvölt, mint egy őrült.

Most például csak arra lettem figyelmes, hogy ahogy hallotta, hogy közeledem, egyből letette a telefont az asztalra. Rakerdeztem, hogy ha jövök, egyből le kell tenni a telefont?

Először annyit mondott ne csináljam ezt, ami persze nem nyugtatott meg, így nem voltam túl vidám. Rakerdezett, mi van, mondtam, hogy ezen jár az agyam... Na ott eldurrant és 10 percig, mint a sakal üvöltött, hogy nem csinált semmit, miért kell ezt, stb stb, nem akar ő ebben kikeszulni...

Ja én sem, nekem sem jó, hogy nem bízom, de többször megbeszéltük már, hogy ezen akkor leszünk túl, ha ilyen esetekben meg tud nyugtatni, hogy nincs ok aggodalomra.

Mégis így reagál...

Hogy hagyjuk egymást, ha egyszer nincs bizalom, ilyet ne írjatok, házasok vagyunk, szeretnénk megoldani.



2020. okt. 23. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ne csináld ezt. Igaza van. Ne görcsölj, ha javulást vársz.
2020. okt. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
hisztis 3.14csa vagy, dobnalak ki mint macskat szarni
2020. okt. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"korábbi hazugságával tönkretette a bizalmat"

"szeretnénk megoldani"


Mit?

Ő mit szeretne megoldani?

2020. okt. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Szeretnétek vagy te szeretnéd megoldani?

Ha nem tévedek, akkor a telefonnak köze van a történtekhez.

Ő úgy reagál, mint aki tilosban jár, te pedig úgy, mint aki meg van erről győződve.

Ha felnőttként akarjátok kezelni ezt a dolgot és már megbeszéltétek, hogy megpróbáljátok, akkor neked sem kell mindenért beszólni és az ő reakciója sem normális.

Nyilván, ha ő okozott csalódást, akkor neki kéne igyekeznie, ami szemmel láthatóan nem megy neki.

Amiben segíteni tudod ezt a helyzetet az az, hogy kicsit te is türelmesebb vagy és nem reagálsz beszólással minden egyes alkalommal.

Ha hónapok múlva sem változik a helyzet és továbbra is fennállnak a kételyeid, akkor részéről nincs meg az igyekezet.Úgy pedig nem fog rendbe jönni semmi.

Szerintem adj néhány hónapot a dolognak, aztán majd látod, hogy kell e még erről beszélgetnetek. Ha nincs bizalom, akkor nincs értelme sem.

2020. okt. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van. Én is megmondtam az asszonynak, hogy otthon, csak a szemem előtt érhet a telefonjához!
2020. okt. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!