Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a párotokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal, hogy együtt vacsorázhassatok Scarlett Johanssonnal?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés, habár lehetne valóságos is, hiszen a valóságban is volt valami ilyen lehetőség hogy adakozni kellett bizonyos összeget egy alapítványnak és együtt vacsorázhattál Scarlett Johanssonnal.

Bevallom egy ilyen engem is érdekelt volna, és ha lett volna lehetőségem nem hagytam volna ki. Viszont az érdekelne (még egyszer mondom, csak elméleti kérdés), hogy ha ez a párotoknak nagyon nem tetszene, akár féltékenység miatt, akár a sok pénz ami szerinte pénzkidobás (szerintem meg nem), akkor ti szakítanátok vele ha úgy össze lehetne hozni a dolgot?



2020. okt. 23. 23:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem. A csaj, ha ingyen lecidazna az meg ok, de amugy nem egy nagy eresztes, nehogymar en tegyek lepeseket erte...
2020. okt. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

23:59

Tudtommal mostanában a legjobban kereső női szinész

Született: 1984 Amerikai Egyesült Államok

Évente: 17 297 388 988,00 Ft

Naponta többet keres mint amennyi megtakarításom van

Tényleg jó színész: Lost in translation, Lucy,....

Egy vacsora vele... VasorrúBábát sem hagynám el miatta. Teljesem más dimenziókban mozog.

2020. okt. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
es? te a penzert lennel olyan novel aki nem jon be? himringyo vagy? leszarom a penzt, van eleg, meg tudom venni a szaraz zsomlemet...
2020. okt. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Elképzelem azért.


"- Szeva Szkárlett, mi lesz a kaja?

- Szori, áj dont szpík jór lengvidzs"


Aztán maximum rémes akcentussal mondhatnék valamit angolul. De annak se lenne sok haszna.


De senkit nem hagynék el egy ilyen komédiáért.

2020. okt. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Ha Scarlett velem szeretne vacsizni, akkor igen.

De az nem érdekel, hogy egy idegennel vacsorázzak, akivel többet úgysem fogok találkozni.

2020. okt. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
amugy azonkivul, hogy nem jon be, mar csak azert sem kezdenek vele semmit hosszu tavon, mert szinesz es az atlag csajok is epp eleget szineszkednek egy kapcsolatban, akkor mit varjunk egy profitol...
2020. okt. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

Miért lenne a nő féltékeny? Azt hiszi, ScarJo majd dobja a pasiját és összejön veled? 🤣


Vagy most képzeljünk el egy akarat nélküli Scarlett Johansson-t, akit meg tudsz erőszakolgatni?

2020. okt. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
A pasim is benézett egy kis szöszit és leterelt.. De a kiscsajnak addig kellett amíg elintézte neki a fellépést.. Én meg leléptem... Mégis hogy gondolta? Azt hitte lesz fiatal pnci. Utána meg majd él velem tovább? Kíváncsi leszek arra a férfira akiben mégegyszer megbízok....
2020. okt. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Én nem, mert hetero nő vagyok :D.

Ha pepitában megfordítjuk a kérdést, és mondjuk Tom Hiddleston lenne Scarlett Johansson helyett, én nem szakítanék. Nyilván szívesen elmennék egy színésszel vacsorázni, akinek a munkásságát szeretem és külsőre is bejön, de nem csalnám meg a páromat, és ha ez neki nem tetszik, nem forszíroznám a vacsorát... ez nem egy olyan dolog, hogy a kardomba dőlnék, ha nem jönne össze, ha közben van egy párom, akit szeretek. Nyilván, vannak olyan dolgok, amiket nem tennék meg miatta, mert akkor az identitásom sérülne (pl. nem borotválnám le a fejem, vagy nem vennék fel k...s ruhákat utcára, ha megkér), de egy sztárral való vacsora nem az a szint.

2020. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Igen, mert egyedülálló vagyok. Ha lenne párom, akkor nem.
2020. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!