Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkednek így egyes nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így egyes nők?

Figyelt kérdés

Véletlenül találkoztok egy nővel, munkában, tanfolyamon, iskolában stb.

Nagyon tetszik nektek és olyan közel érzitek magyarokhoz , egy hullámhosszon vagytok.

De kiderül, hogy van párja, férje.

Emiatt hagynátok a dolgot, mert nem akartok bonyodalmat, de a lány akkor egyből olyan jelzéseket ad, hogy nagyon jól érzi veled magát, sőt jobban mint a pasijával ezt ki is mondja.

Majd mikor szerelmes leszel belé akkor jön a 180 fokos fordulat, hogy nem lehet köztetek semmi mert neki férje van..



2020. okt. 24. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Nők = megbízhatatlan alakok
2020. okt. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Röviden azért, mert rohadtul unják magukat a kapcsolatban vagy egyenesen rossz, nincs jó szex, veszekedés van, stb de még el nem határozták hogy ott hagyják a palit és kis kalandokat, megerősítést keresnek hogy még azért jó nők.

Csak egó fényezésre használnak, majd ha elérték akkor érdektelenné válsz.

2020. okt. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Csak én érzem jól magam más emberekkel akkor is, ha van kapcsolatom? Mármint ez alatt nem szexre gondolok, hanem ők beszélgetés, stb. Ez ennyire hihetetlen?
2020. okt. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
#4 És te is elhiteted velük, hogy lenne esélyük holott nem?
2020. okt. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
A férfiak akkor is jeleket vizionálnak, ha nincs semmi. Naponta van ilyen "a pincérnő mosolygott, szerelmes belém" típusú kérdés.
2020. okt. 24. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:
#3assal értek egyet. Kiegészíteném masszív figyelemhiànnyal, emellé.
2020. okt. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Mert neki sem vagy közömbös, de nem mer lépni komolyabban. Megcsalástól fél, szakítani nem akar/nem mer már ennyi miatt.
2020. okt. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, én ezt nem mondom nekik (#4 vagyok), viszont sok emberrel vagyok jóban
2020. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak még sajnos olyan naív nők, akik elhiszik, hogy egy férfi meg tudja állni a rájukgerjedést. Nem véletlen nincsenek fiú-lány barátságok sem. Általában a srácok mindig többet akarnak.
2020. okt. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!