Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj,hogy nemet mondtam?

Figyelt kérdés

Párom a szüleit felhívta és közölte velük,hogy decemberben megkéri a kezemet, ezzel egy nagy baj van anyós elkotyogta nekem.

Én mérges lettem rájuk. Szerintem ezt az egészet úgy kellett volna csinálni,hogy a férfi teljes titokban megszervezi azt amit jónak lát, megkéri a nő kezét majd utána, pl másnak egy családi ebéd alatt elmeséljük közösen.

Nemet mondtam,de csak azért mert anyós elárulta


Igazából a páromat nem is értem miért így csinálta.


Fél évvel ezelőtt megkérdezett engem,hogy hogyan képzelem el az eljegyzést a házasságot a gyereket.


Át lett beszélve A-Z az egész én is elmondtam az elképzelésemet, ő is az övét.

Igazabol teljesen azonos az elképzelésünk mindentéren.


Én olyan vagyok aki nem szereti elsietni a dolgokat,mindennek megvan a maga ideje.

Pl összeköltözés után ismerjük meg egymást milyen együtt élni közösen, pár év múlva egy romantikus vacsora után egy hosszú séta közben, egy szép estén kérje meg a kezem,másnap meséljük el közösen a családnak a hírt,1-2 év jegyesség után házasodjunk össze,mert szerintem az eljegyzésnek akkor van értelme ha belátható időn belül sikerül megvalósítani. Éljünk 2 évig házasokként és utána jöhet a baba.

Ezt mind mind ennél részletesebb át lett beszélve most csak felvázoltam pár dolgot.

Ezt mind mind tudta a párom erre másképp csinál mindent

Igazából pár kérdésem lenne


Férfiak ti hogyan kértétek meg a nő kezét,tudta az egész család ? Vagy utólag jelentettétek be közösen.


Ha a párom tudta,hogyan szeretném miért változtatott rajta


Többiek szerint túlreagálom a dolgok és túl bunkó voltam azért mert nemet mondta őszintén én nem érzem így,de megkérdezem túl reagálom vagy nem.


2020. okt. 24. 07:01
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

23 vok

De az ő hibája is mert tudja,hogy milyen az anyja,ha hall valakiről valamit már a fél falu tudja

2020. okt. 24. 11:17
 32/36 anonim ***** válasza:
77%

"vok"

Akkor hibáztasd őt. Gyerekes vagy.

2020. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Noren1989 ***** válasza:
68%
Én szerintem instant kidobnàlak egy ilyen miatt. Férfiként.
2020. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Az anyósjelölt tehet a problémáról, de attól mondhattál volna igent. Ne ezen múljon.

Amúgy kb én is pont úgy terveztem volna el ahogy leírtad.

2020. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Én volnék a "másik oldal". Egy időben nagyon rajta voltam az eljegyzés-dolgon. Nézegettem a gyűrűket, kiterveltem, hogy fogom megkérni a kezét - egészen addig, amíg ki nem sikerült kotyognom.

Éppen beszéltünk arról, hogy mikor lesz az eljegyzés, tervezem-e egyáltalán, és kijött belőlem. Akkoriban albiban laktunk, és az volt a válasza rá, hogy albiban ne kérjem már meg a kezét. Egyből elment a kedvem az eljegyzéstől, mint olyantól. Együtt vagyunk, együtt maradtunk. Beszéltünk róla azóta, de megmondtam, nem fogom a dolgot elsietni. Majd amikor be tudunk már végre költözni a vidéki házunkba, akkor megint nekifutok a dolognak. Addig meg papír és gyűrű nélkül is szeretjük egymást - az eljegyzés pedig parkolópályán van.


Kérdező. Én elhiszem, hogy f*s módon lett a dolog megszervezve. Nem látok bele a kapcsolatotokba. Nem látom, hogy milyenek a mindennapjaitok. De 50-50% esélyt látok rá, azt illetően, hogy legközelebb is nekifut-e. Beszéltetek azóta erről? Ha igen, mire jutottatok? Látatlanban többet nem tudok mondani, ne haragudj.

2020. okt. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem engedd el. Nekem nem voltak nagy kikötéseim eljegyzés terén, csak annyi, hogy ne úgy kérje meg a kezem, hogy napközben, és utána rohannom kelljen munkába vagy suliba, hanem ki tudjam élvezni azt az örömöt. Hát nem jött össze. Ettől még boldogan mondtam igent.

Értem, hogy ez rossz neked, meg nem így beszéltétek meg. Nekem is fura lenne, ha mástól tudnam meg, hogy meg akar kérni a párom. De azzal, hogy nemet mondtál nem oldasz meg semmit. Ha házasodni szeretnétek, akkor az a lényeg.

Anyós meg egy igazi tahó, hogy ezt így tönkretette neked.

2020. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!