Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Párom egyik haverja jól beégetett egyszóval kifejtette hogy nem vagyok elég jó a páromhoz mert páromnak más az idealja.

2020. okt. 24. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel szerintem saját magát égette be, nem téged.
2020. okt. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyen nem haver, párod helyében nem barátkoznék vele többé. Milyen jogon mer így beszélni rólad?

Ez nem neked ciki.

2020. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Semmit! A párodnak kínos, ha ilyen barátja van.
2020. okt. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
És a párod tudja ezt? Vagy is hallotta, amit mondott a haverja? Amúgy én se barátkoznék ezek után az illetővel. A párod legalább melléd állt, megvédett?
2020. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha legközelebb találkoztok, és többen vagytok, frontálisan kérd meg, hogy ismételje meg azt, amit mondott. Amikor elmondta, mond azt, hogy: "És most halottunk egy olyan véleményt, ami inkább azt jelemzi, aki elmondta". Majd nézz a szemébe, és mond azt, hogy "Köszönöm a bókot".
2020. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen hallotta ott volt ő is. De a haverja nem kért tőlem bocsánatot.
2020. okt. 24. 18:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondtam páromnak hogy rosszul esett aztán beszélt vele.
2020. okt. 24. 18:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Legalább őszinte.
2020. okt. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Furcsa mert am nyalizik de valahogy nem értem mért ha tudja hogy megsértett miért nem képes bocsánatot kérni.
2020. okt. 26. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!